PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Velká Úpa » Roubenka U2 přátel

Roubenka U2 přátel

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 13, 54221 Pec pod Sněžkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 183 103
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
roubenka-u2-pratel.webnode.cz www.ceskehory.cz/roubenkau2pratel
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Sauna

Roubenka se nachází v klidné části Velké Úpy hned pod lesem. Zaparkujete na obecním parkovišti za penzionem Piana. Pak už je to jako z filmu S tebou mě baví svět, krosny na záda a k roubence pěšky 600 metrů z toho asi 200 metrů je do svahu. Odměnou vám bude klid a výhled na údolí :)

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Roubenka se nachází v klidné části Velké Úpy hned pod lesem. Zaparkujete na obecním parkovišti za penzionem Piana. Pak už je to jako z filmu S tebou mě baví svět, krosny na záda a k roubence pěšky 600 metrů z toho asi 200 metrů je do svahu. Odměnou vám bude klid a výhled na údolí :) V zimních měsících, kdy je víc sněhu, mnohdy i zamrzlého, doporučujeme na cestu z... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Prostorná vybavená kuchyň s jídelnou (myčka, mikrovlnná trouba, kávovar na kapsle Nespresso, varná konvice, toustovač, lednice) obývací pokoj a velká herna, kde si najdou zábavu jak děti tak dospělí (šipky, ping-pong, dětský koutek). Koupelny jsou rozdělené na dámy a pány, jako za mlada :) . Toaletní a hygienické potřeby nejsou součástí vybavení. Patro: Roubenka... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letních měsících je v okolních lesích spoustu hub a borůvek, takže o oběd nebo svačinku nebude nouzi. Kdybyste rádi na výlet dál od roubenky je v okolí spoustu možností jak se pěšky dostat až na Sněžku nebo o trochu blíž i Portášky, kde je jak lyžařská sjezdovka tak i hrací krajina pro děti i dospělé :) A komu se v zimě nechce na svah daleko, tak může využít jeden... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: RybJon s.r.o.
Informace poskytnul: Pavel Pajer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz