PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Malá Úpa » Roubenka Přadlenka

Roubenka Přadlenka

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Malá Úpa
Adresa: 
Přadlenka, Dolní Malá Úpa, 54227
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Roubenka Přadlenka chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 19 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 900 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Úpa

Horská roubená chata Přadlenka se nachází v klidné části východních Krkonoš, v Dolní Malé Úpě. Polohou se jedná o odlehlé místo s nádherným výhledem do údolí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v malebném prostředí Dolní Malé Úpy, parkování je možné na parkovišti Spálený Mlýn, které je vzdáleno asi 500m od chaty. Autobusové spojení - zastávka Dolní Malá Úpa - Spálený Mlýn.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Společenská místnost s TV,vybavená kuchyň s krbovými kamny, 5 pokojů (6-lůžkový, 5-lůžkový, 3-lůžkový. 2x dvoulůžkový. Elektrický vrátek pro vyvezení zavazadel od silnice. Po domluvě lze zajistit denně čerstvé pečivo na nedaleké chatě Permoník.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Přadlenka se nachází na odlehlém vyvýšeném místě, kde poněkud horší dostupnost naprosto vynahradí klid a pohoda, která Vás bude provází celým pobytem. Letní aktivity: Horská cykloturistika a turistika - (Sněžka 12km) - cyklo i pěší trasy n Vám rádi pomůžeme vybrat. V místě bowling, sportovní hala, Pec pod Sněžkou - 15km, Jánské Lázně - 20km. Zimní aktivity:... více >>

Fotogalerie objektu

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz