Roubenka pod Kozákovem

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Záhoří, Dlouhý
Adresa: 
Dlouhý 80, Záhoří
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Roubenka pod Kozákovem chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 520 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kozákov počasí Kozákov

počasí Železný Brod počasí Železný Brod

Wi-Fi

Po domluvě

Nová roubenka, (kolaudace v červnu 2018) pro Vaší dovolenou v obci Záhoří, osadě Dlouhý, pod nejvyšší horou Českého ráje, Kozákovem (744m n.m.), na rozhraní Českého ráje, Krkonoš a Jizerských hor.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Roubenka se nachází v obci Záhoří, osadě Dlouhý s přímým výhledem na nejvyšší horu Českého ráje, Kozákov a z části i na Krkonoše. Příjezd je po zpevněné štěrkové cestě cca. 200m od hlavní komunikace. Parkování je pro 6 aut na vlastním pozemku. Osada Dlouhý má strategickou polohu pro Vaše výlety. Nedaleko chalupy vede hlavní turistická stezka na Kozákov a prakticky do... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 2 až 12 osob v 5 ložnicích.Chalupa je kompletně vybavena. Ložnice a pokoje: V roubence je k dispozici celkem pět prostorných ložnic. Jedna dvoulůžková v přízemí, dvě dvoulůžkové a dvě třílůžkové v podkroví. V každé ložnici je skříň. Sociální zařízení: V přízemí je jedno samostatné WC a koupelna se saunou, WC, sprchovým... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rozhledna Kozákov - paragliding, Muzeum polodrahokamů - Votrubcův lom, Riegrova stezka, Palackého stezka, Suché skály, Besedické skály - zřícenina hradu Zbirohy, Klokočské skály - hrad Rotštejn, Malá Skála (půjčovna lodí, koloběžek, Greenway Jizera...), Bozkovské dolomitové jeskyně, hrad Trosky, Valdštejn, Kost, Hrubá skála, Sychrov, Prachovské skály. Koně, tenis,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz