Roubenka nad náměstím

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Horní 208, Rokytnice nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 264 380, 317 792 255,provozovatel 602943901,
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-317 792 255
Web adresa:
roubenka-rokytnice.webnode.cz
www.ceskehory.cz/nadnamestim
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou počasí Rokytnice nad Jizerou

Zrekonstruovaná (uvnitř) poloroubenka v centru turistického střediska, 400m od náměstí a 400m od lyž.střediska STUDENOV, 1km HORNÍ DOMKY, 400m STUDENOV. Vhodná k celoroční rekreaci pro rodiny nebo větší skupiny, které zde mohou strávit volný čas v uzavřeném kolektivu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nově zrekonstruovaná poloroubenka v centru turistického střediska 400m od náměstí a 400m od lyžařského střediska Studenov vhodná k celoroční rekreaci pro rodiny nebo větší skupiny, které zde mohou strávit volný čas v uzavřeném kolektivu s možností uspořádání různých oslav nebo sportovních soustředění. Parkování pro 8 aut u chalupy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je rozdělena na 4 apartmány. Každý má vlastní: uzamykatelný vstup ze středové chodby, novou kuchyňskou linku (180cm) zařízenou k vaření (dvouvařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice), nové sociální zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo), TV + satelit. Na jaře 2019 jsme dokončili vylepšení vnitřního zařízení a prostor. K společnému posezení slouží... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžování: Pro všechny výkonnostní kategorie v několika střediscích, která jsou přístupná bezplatným Skibusem, jezdícím každých 30min z náměstí (400m). NEJZNÁMĚJŠÍ JSOU STUDENOV (400M OD CHALUPY): s 11 vleky – 8 vleků dětských a pro začátečníky, 3 vleky pro průměrné lyžaře – délky vleků – 1276m, převýšení: 302m (vše na jednu jízdenku). AREÁL HORNÍ DOMKY: 1KM ZDARMA... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Holubková
Informace poskytnul: Helena Holubková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz