České hory » Český Ráj » Ubytování » Světlá u Semil » Rodinný penzion Světlá - Český ráj

Rodinný penzion Světlá - Český ráj

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Světlá u Semil
Adresa: 
Světlá 3, 513 01 Semily - Slaná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-732 852 295
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionsvetla.cz
www.ceskehory.cz/penzionsvetla
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 544 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kozákov počasí Kozákov

počasí Semily počasí Semily

Penzion se nachází na klidném místě v krásné přírodě. Nabízíme našim hostům rodinnou atmosféru. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc.zařízením, v objektu je restaurace s kachlovými kamny a terasou na snídaně a večeře i pro gurmány. Okolí poskytuje mnoho možností na výlety, lyžařské vleky, běžecké trasy


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází 4km od městečka Semily na hoře Kozákov. Příjezd: Praha - Mladá Boleslav - Turnov - Kozákov - Lhota směr Semily, odbočka Slaná a pak po 500m vlevo. Vlaková a autobusová zastávka v Semilech. Ze Semil směr Kozákov, odbočka u elektricé rozvodny směr Slaná, cca po 500m vlevo.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem k zapůjčení vanička, nočník. TV. V penzionu je restaurace s kachlovými kamny na snídaně a večeře, které připravuje odborník, takže vítáme i gurmány, naši hosté mohou využít i malou knihovnu, dětský koutek u pokojů. K objektu náleží velká zahrada, terasa, pískoviště a houpačka pro děti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Blízké okolí nabízí obrovskou škálu možného vyžití, rádi Vám s výlety poradíme. Můžete navštívit hrady, zámky, skalní města, turistické stezky, jeskyně, muzea a mnoho dalších. Nedaleko jsou i města Turnov, Železný Brod, Jičín 24km. Sportovní centrum je v Semilech 4km. V zimě je zde krásné lyžování bez front na Kozákově 4km, 3 velmi dobře upravované sjezdovky, večerní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hana a Martin Hančlovi
Informace poskytnul: Hana Hančlová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz