Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází 4km od městečka Semily na hoře Kozákov. Příjezd: Praha - Mladá Boleslav - Turnov - Kozákov - Lhota směr Semily, odbočka Slaná a pak po 500m vlevo. Vlaková a autobusová zastávka v Semilech. Ze Semil směr Kozákov, odbočka u elektricé rozvodny směr Slaná, cca po 500m vlevo.

  Vybavení a služby

Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem k zapůjčení vanička, nočník. TV. V penzionu je restaurace s kachlovými kamny na snídaně a večeře, které připravuje odborník, takže vítáme i gurmány, naši hosté mohou využít i malou knihovnu, dětský koutek u pokojů. K objektu náleží velká zahrada, terasa, pískoviště a houpačka pro děti.

  Rekreace a služby v okolí

Blízké okolí nabízí obrovskou škálu možného vyžití, rádi Vám s výlety poradíme. Můžete navštívit hrady, zámky, skalní města, turistické stezky, jeskyně, muzea a mnoho dalších. Nedaleko jsou i města Turnov, Železný Brod, Jičín 24km. Sportovní centrum je v Semilech 4km. V zimě je zde krásné lyžování bez front na Kozákově 4km, 3 velmi dobře upravované sjezdovky, večerní lyžování, parkování, občerstvení, dále vlek v Semilech vhodný i pro začínající lyžaře. Známý lyžařský areál Šachty ve Vysokém nad Jizerou je 19km, od penzionu se dá napojit na běžecké tratě.

Zpět


TOPlist
  Rodinný penzion Světlá - Český ráj
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rodinný penzion Světlá - Český ráj
Ceník ubytování a stravování