Pension Říp

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velká Úpa
Adresa: 
Velká Úpa 237, Pec pod Sněžkou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 065 089
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pensionrip.cz www.ceskehory.cz/pensionrip
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Velká Úpa počasí Velká Úpa

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion nabízí ubytování pro 1 až 30 osob v celkem 11 pokojích. V penzionu se nachází 11 pokojů o kapacitě 2-4 lůžek, celkem pro 30 osob. K dispozici je i kuchyňka pro hosty. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází při cestě ve Velké Úpě. Autobusové spojení: zastávka "Barrandov" Velká Úpa cca 50m od pensionu. Vlakové spojení: Trutnov - Svoboda nad Úpou, s přestupem na autobusové spojení. Parkování zdarma, přes silnici naproti pensionu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí ubytování pro 1 až 30 osob v celkem 11 pokojích. V penzionu se nachází 11 pokojů o kapacitě 2-4 lůžek, celkem pro 30 osob. K dispozici je i kuchyňka pro hosty. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením. Možnost dokoupit snídaně, večeře nebo celou polopenzi. Vytápění na penzionu je řešeno centrálně elektrickým kotlem. Malý bar, kde točíme... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bohaté turistické možnosti, stezka korunami stromů, pohádková stezka, výletní vláček, vycházkové trasy, adrenalinové zážitky, přírodní krásy, zajímavosti, zábava, půjčovny elektrokol, koloběžek, lyží, lyžařského vybavení, výlety pro celou rodinu a všechny milovníky hor, také příjemný odpočinek. Krkonošský pivovar Trautenberk. Zimní aktivity: sjezdové lyžování,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Šimek Fr s.r.o.
Informace poskytnul: pronajímatel František Šimek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz