PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Říp

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází při cestě ve Velké Úpě. Autobusové spojení: zastávka "Barrandov" Velká Úpa cca 50m od pensionu. Vlakové spojení: Trutnov - Svoboda nad Úpou, s přestupem na autobusové spojení. Parkování zdarma, přes silnici naproti pensionu.
Vybavení a služby
Penzion nabízí ubytování pro 1 až 30 osob v celkem 11 pokojích. V penzionu se nachází 11 pokojů o kapacitě 2-4 lůžek, celkem pro 30 osob. K dispozici je i kuchyňka pro hosty. Každý pokoj je vybavený vlastním sociálním zařízením. Možnost dokoupit snídaně, večeře nebo celou polopenzi. Vytápění na penzionu je řešeno centrálně elektrickým kotlem. Malý bar, kde točíme pivo, připravíme lahodnou kávu a dezert, či lehké občerstvení, čerstvou ovocnou nebo zeleninovou šťávu, různé druhy alko a nealko nápojů. V letním období mohou hosté využít ohniště, venkovní gril, dětský oplocený koutek, houpačky, posedět na terase. Vaše kola vám uskladníme v uzamykatelných prostorech. Snažíme se pro vás vytvořit příjemné, domácí prostředí.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bohaté turistické možnosti, stezka korunami stromů, pohádková stezka, výletní vláček, vycházkové trasy, adrenalinové zážitky, přírodní krásy, zajímavosti, zábava, půjčovny elektrokol, koloběžek, lyží, lyžařského vybavení, výlety pro celou rodinu a všechny milovníky hor, také příjemný odpočinek. Krkonošský pivovar Trautenberk. Zimní aktivity: sjezdové lyžování, běžecké tratě, skialpové trasy, lyžařské školy, výuka jízdy snowboardů, okružní jízdy rolbou Snow - Track, sněžné skútry, vyjížďky s kočárem a koňmi, Snowtubing. Na Sněžku vede několik turistických, běžeckých tras. Letní aktivity: v okruhu 20km je možné koupání. Naše tipy: lanovka na Sněžku, lanovka na Černou horu, rozhledna Hnědý vrch, horská bobová dráha, Panorama Wellnesssauny, Relaxpark - jízdy na kladce, lanové centrum, lanovka Portášky, Ekofarma Lesní bouda, Ekofarma Děčínská bouda.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz