Pension Říp - Poloha, Služby, Okolí

Pension Říp

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Říp se nachází v údolí Velké Úpy, klidné části atraktivního horského střediska Pece pod Sněžkou. Svou dobrou polohou snadno přístupný po celý rok, je ideálním místem pro letní i zimní sporty a relax v přírodě.
Vybavení a služby
Poskytujeme celoroční provoz.Ubytování převážně ve 2 až 4 lůžkových pokojích, kapacita 30 lůžek s možností přistýlky, pokoje včetně sociálního příslušenství.Na jednu noc za příplatek. V rámci polopenze připravujeme domácí kuchyni. Hosté mohou večer posedět v jídelně nebo baru a objednat si z naši nabídky.Našim hostům k dispozici karta hosta*slevy a výhody* Bezplatnou službou pensionu je parkoviště,wifi,vybavená kuchyňka,uzamykatelná skříňka lyží a sušák bot,herní koutek,dětská postýlka i židlička.V letním období můžete využít ruské kuželky,dětský koutek,kolotoč, houpačky,ohniště,gril a posedět na terase.Vaše kola i lyže vám uskladníme v uzamykatelných prostorech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity:Pěší turistika,sjezdové lyžování,běžecké tratě, skialpové trasy. Letní aktivity: Turistika, naučné stezky, cykloturistika. V okruhu 20km je možné koupání. Cílem rodinných a turistických výletů a naše tipy: lanovka na Růžovou horu, lanovka na Portášky, farma Sagasserovy boudy, ekofarma Lesní bouda, ekofarma Děčínská bouda, lanovka na Sněžku, Obří důl, lanovka na Černou horu a horské koloběžky, rozhledna Hnědý vrch, Relaxpark-bobová dráha, ZOO Dvůr Králové, scenérie skal Adršpach, babiččino údolí, vojenské muzeum Stachelberg, zámek Kuks. Autobusové spojení: zastávka "Barrandov" Velká Úpa cca 50 m od pensionu *skibus zdarma* Vlakové spojení: Trutnov-Svoboda nad Úpou s přestupem na autobusové spojení.
TOPlist