TOPlist

Pension Říp

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Říp se nachází v údolí Velké Úpy, klidné části atraktivního, horského střediska Pece pod Sněžkou. Svou dobrou polohou snadno přístupný po celý rok, je ideálním místem pro letní i zimní sporty a odpočinek v přírodě.
Vybavení a služby
Poskytujeme celoroční provoz. Ubytování převážně ve 2 až 4 lůžkových pokojích, kapacita 30 lůžek s možností přistýlky, pokoje včetně sociálního příslušenství. Na jednu noc za příplatek. V rámci polopenze připravujeme domácí kuchyni. Hosté mohou večer posedět v jídelně nebo baru a objednat si z naši nabídky. Ubytovaným hostům k dispozici karta hosta *slevy a výhody* Bezplatnou službou pensionu je vlastní parkoviště, wifi, standardně vybavená kuchyňka (v zimním období sporák mimo provoz - pouze mikrovlnná trouba), varná konvice a lednice, uzamykatelná skříňka lyží a sušák bot, herní koutek, dětská postýlka i židlička. V letním období můžete využít ruské kuželky, dětský koutek, kolotoč, houpačky, ohniště, gril a posedět na terase. Vaše kola i lyže vám uskladníme v uzamykatelných prostorech.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Pěší turistika, sjezdové lyžování, běžecké tratě, skialpové trasy. Letní aktivity: Turistika, naučné stezky, cykloturistika. V okruhu 20km je možné koupání. Cílem rodinných a turistických výletů a naše tipy: lanovka na Růžovou horu, lanovka na Portášky, farma Sagasserovy boudy, ekofarma Lesní bouda, ekofarma Děčínská bouda, lanovka na Sněžku, Obří důl, lanovka na Černou horu a horské koloběžky, rozhledna Hnědý vrch, Relaxpark-bobová dráha, ZOO Dvůr Králové, scenérie skal Adršpach, babiččino údolí, vojenské muzeum Stachelberg, zámek Kuks. Autobusové spojení: zastávka "Barrandov" Velká Úpa cca 50m od pensionu *skibus zdarma* Vlakové spojení: Trutnov-Svoboda nad Úpou s přestupem na autobusové spojení.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz