TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Volary » Resort Kadleců Volary

Resort Kadleců Volary

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Volary
Adresa: 
Mlýnská 490, Volary 384 51
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 465 572
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.resortkadlecu.cz
www.ceskehory.cz/resortkadlecu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 47 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  780 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Volary počasí Volary

Mitterdorf hlásí 20 - 25 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Jsme rodinné apartmány, které již 15 let nabízí našim zákazníkům to, co si přejí. Samozřejmostí je hospůdka, která je otevřená 24 hodin denně nezávisle na dnu v týdnu a obsluha je plně na Vás. Zároveň k dispozici pronájem elektro kol. Nemyslíme jen na dospělé, ale i děti zde mají možnost vyžití.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány po kompletní rekonstrukci se nachází na okraji města Volary přímo na cyklotrase s nádherným výhledem do šumavských hvozdů. Pro ubytování se nabízejí plně zařízené apartmány s vlastním sociálním zařízením 12x a kuchyní 12x o celkové kapacitě 47 lůžek. K dispozici je mj. velká finská sauna s ochlazovacím bazénkem, společenská místnost, internet, úschovna a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Velká plně vybavená hospoda s kuchyní. Velká finská sauna přímo v objektu a nově vybudovaný ochlazovací bazén. Pro kola a lyže je vyhrazen uzamykatelný prostor. Společenská místnost. Výčepní zařízení, ping - pong, kulečník Místo na grilování a opékání. Nová velká grilovací místnost kamenný plát + otáčivý gril na prase nebo kuřata. Zahrada o rozloze... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimním období jsou perfektní podmínky pro lyžování v Německém Mitterdorfu (15 minut od domu, cenově velmi výhodné rodinné jízdné) vhodné i pro nejmenší lyžaře, nejbližším střediskem jsou pak České Žleby (10 minut). Po lyžování můžete navštívit blízké termální lázně ve Waldkirchenu (mimo jiné zde naleznete i slaný 35 stupňový termální bazén), nebo městský bazén ve... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kadlec Jiří
Informace poskytnul: Kadlec Jiří
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz