PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Herlíkovice » Resort Eden Herlíkovice

Resort Eden Herlíkovice

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Hořejší Vrchlabí, Herlíkovice
Adresa: 
Za Řekou 370, Vrchlabí 543 02
Web adresa:
www.ceskehory.cz/eden-herlikovice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Resort Eden má ideální polohu přímo pod sjezdovkou nově zmodernizovaného skiareálu Herlíkovice. Je situován zhruba 3km od centra města Vrchlabí a nedaleko dalšího skiareálu Špindlerův Mlýn. Hotel má kapacitu cca 63 lůžek, přičemž každý pokoj je kompletně vybaven.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Resort Eden má ideální polohu přímo pod sjezdovkou nově zmodernizovaného skiareálu Herlíkovice. Je situován zhruba 3km od centra města Vrchlabí a nedaleko dalšího skiareálu Špindlerův Mlýn. Resort tvoří hotel a ubytovna. Hotel má kapacitu cca 63 lůžek, přičemž každý pokoj je kompletně vybaven stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, sprchou, TV/SAT a WIFI.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Resort Eden má ideální polohu přímo pod sjezdovkou nově zmodernizovaného skiareálu Herlíkovice. Je situován zhruba 3km od centra města Vrchlabí a nedaleko dalšího skiareálu Špindlerův Mlýn. Resort tvoří hotel a ubytovna. Hotel má kapacitu cca 63 lůžek, přičemž každý pokoj je kompletně vybaven stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, sprchou, TV/SAT a WIFI.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Čtyřsedačková lanovka na vrchol Žalý. Rozhledna na vrcholu Žalý. Děti do 5ti let zdarma (4,99), zvýhodněné rodinné jízdné, přeprava kol, kočárků na lanovce ZDARMA. Půjčovna terénních koloběžek a kol + cykloservis. Cyklotrasy různých obtížností. Pěší turistika. Občerstvení a restaurace. Parkování přímo v areálu ZDARMA.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Main Corporation a.s.
Informace poskytnul: Dana Brožková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz