PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Studia Relax Železná Ruda

Studia Relax Železná Ruda

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
Špičácká 223, Železná Ruda, 340 04
Web adresa:
www.ceskehory.cz/relax-zeleznaruda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 754 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Nad nádražím

Wi-Fi

Po domluvě

Nová, moderně zařízená studia s vlastním vchodem a terasou, ležící nedaleko lyžařského areálu, vlakové nádraží a autobus.zastávka v blízkosti. Studio má plně vybavenou kuchyňku, samostatný sprchový kout a WC, dvojlůžko s možností přistýlky (rozkládací sofa), WiFi, TV/sat. Úschovna kol a lyží.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Studia leží v okrajové části Železné Rudy, směrem na Špičák, cca 150m od lyžařského areálu "Nad Nádražím", vlak.nádraží a autobus.zastávky. Je zde dobrá vlaková i autobus. dostupnost, jak směr Klatovy, Plzeň, tak také na německou stranu. Dále jsou dostupné lyžařské areály na Špičáku (cca3km), areál Samoty (cca1km), areál Belveder (propojený s areálem Nad Nádražím),... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Studia jsou moderně zařízena. Každé má plně vybavenou kuchyňku (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, varná deska), vlastní soc.zařízení, dvojlůžko s možností až 2 míst na přistýlce (rozkládací sofa), wifi, tel. + sat., odkládací prostor na kola a lyže. Parkování je možné na 50m vzdáleném parkovišti - zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Železná Ruda je ideální pro strávení jak aktivní, tak relaxační dovolené. V okolí lze využít sauny, bazény (také v Německu), masáže, kosmetiku a další služby péče o tělo. Je zde muzeum, pošta, banka a knihovna, kde je internet zdarma. V blízkosti se dále nachází informační středisko, lékař, lékárna a několi obchodů. Dále můžete navštívit četné restarace, kavárny a cukrárny.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Radka Nováková
Informace poskytnul: Radka Nováková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz