České hory » Šumava » Ubytování » Železná Ruda » Studia Relax Železná Ruda

Studia Relax Železná Ruda

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Železná Ruda
Adresa: 
Špičácká 223, Železná Ruda, 340 04
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 514 624
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/relax-zeleznaruda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 754 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Železná Ruda - Nad nádražím počasí Železná Ruda - Nad nádražím

Ž. Ruda - Nádraží - Belveder hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý

Wi-Fi

Po domluvě

Nová, moderně zařízená studia s vlastním vchodem a terasou, ležící nedaleko lyžařského areálu, vlakové nádraží a autobus.zastávka v blízkosti. Studio má plně vybavenou kuchyňku, samostatný sprchový kout a WC, dvojlůžko s možností přistýlky (rozkládací sofa), WiFi, TV/sat. Úschovna kol a lyží.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Studia leží v okrajové části Železné Rudy, směrem na Špičák, cca 150m od lyžařského areálu "Nad Nádražím", vlak.nádraží a autobus.zastávky. Je zde dobrá vlaková i autobus. dostupnost, jak směr Klatovy, Plzeň, tak také na německou stranu. Dále jsou dostupné lyžařské areály na Špičáku (cca3km), areál Samoty (cca1km), areál Belveder (propojený s areálem Nad Nádražím),... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Studia jsou moderně zařízena. Každé má plně vybavenou kuchyňku (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, varná deska), vlastní soc.zařízení, dvojlůžko s možností až 2 míst na přistýlce (rozkládací sofa), wifi, tel. + sat., odkládací prostor na kola a lyže. Parkování je možné na 50m vzdáleném parkovišti - zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Železná Ruda je ideální pro strávení jak aktivní, tak relaxační dovolené. V okolí lze využít sauny, bazény (také v Německu), masáže, kosmetiku a další služby péče o tělo. Je zde muzeum, pošta, banka a knihovna, kde je internet zdarma. V blízkosti se dále nachází informační středisko, lékař, lékárna a několi obchodů. Dále můžete navštívit četné restarace, kavárny a cukrárny.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Radka Nováková
Informace poskytnul: Radka Nováková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz