Studia Relax Železná Ruda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Studia leží v okrajové části Železné Rudy, směrem na Špičák, cca 150m od lyžařského areálu "Nad Nádražím", vlak.nádraží a autobus.zastávky. Je zde dobrá vlaková i autobus. dostupnost, jak směr Klatovy, Plzeň, tak také na německou stranu. Dále jsou dostupné lyžařské areály na Špičáku (cca3km), areál Samoty (cca1km), areál Belveder (propojený s areálem Nad Nádražím), pro náročné lyžaře doporučujeme německé středisko Arber s kabinkovou lanovkou vzdálené 9km ze Železné Rudy. Je zde i spousta upravovaných běžeckých tratí různé náročnosti,některé mají návaznost na trasy pokračující na německé straně. Železná Ruda je svojí polohou ideální také pro cyklistiku a pěší turistiku nejrůznější náročnosti. Nejvíc navštěvovaná místa v okolí jsou Jezero Laka, Prášilské jezero, Černé a Čertovo jezero, rozhledna Poledník a Pancíř. Za návštěvu rozhodně stojí i návštěva Národního parku Německa - Bavorského lesa.
Vybavení a služby
Studia jsou moderně zařízena. Každé má plně vybavenou kuchyňku (lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, varná deska), vlastní soc.zařízení, dvojlůžko s možností až 2 míst na přistýlce (rozkládací sofa), wifi, tel. + sat., odkládací prostor na kola a lyže. Parkování je možné na 50m vzdáleném parkovišti - zdarma.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Železná Ruda je ideální pro strávení jak aktivní, tak relaxační dovolené. V okolí lze využít sauny, bazény (také v Německu), masáže, kosmetiku a další služby péče o tělo. Je zde muzeum, pošta, banka a knihovna, kde je internet zdarma. V blízkosti se dále nachází informační středisko, lékař, lékárna a několi obchodů. Dále můžete navštívit četné restarace, kavárny a cukrárny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz