TOPlist
České hory » Český Ráj » Ubytování » Vesec » Rekreační zařízení Vesec 39

Rekreační zařízení Vesec 39

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Mírová pod Kozákovem, Vesec
Adresa: 
Rekreační zařízení, Vesec 39, 511 01 Turnov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-481 320 201, 603 237 273
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
vesec.webnode.cz
www.ceskehory.cz/vesec39
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 100 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  350 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kozákov počasí Kozákov


Poloha a dosažitelnost

Rekreační zařízení se nachází 10km od Turnova směr Lomnice nad Popelkou, z Turnova po 6km dojedete do obce Mírová pod Kozákovem - Loktuše, zde odbočíte směr Železný Brod, přijedete do obce Vesec a na první křižovatce odbočíte doprava směr Prackov a po 500m odbočíte do prava a přijedete k Rekreačnímu zařízení Vesec, které je v těsné blízkosti Měsíčního údolí - Proskalí.

Vybavení a služby

Ubytování v chatách s příslušenstvím ve 2-4 lůžkových pokojích, malé chaty - příslušenství v hl. budově. Celková kapacita zařízení 100 lůžek. Hl. budova - restaurace (televize, video, DVD) 52 míst, sezení u krbu 14 míst, salonek l8 míst, venkovní sezení - 30 míst, možnost rožnění, hřiště plážový volleybal a nohejbal, venkovní bazen (7x12m)

Rekreace a služby v okolí

Ve Vesci prodejna potravin, výroba a prodej skleněných figurek, výroba a prodej broušených kamenů a různých přívěsků, autobusové spojení Železný Brod - Turnov, v letní sezoně - sezonní autobusy - spojení po celém Českém ráji, v zimním období - vhodné terény pro běžky, lyžařské vleky i s provozem při umělém osvětlení - Hamštejn a Kozákov, vhodné terény pro turistiku i cykloturistiku

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zdeněk Kovář
Informace poskytnul: Zdeněk Kovář
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz