České hory » Český Ráj » Ubytování » Vesec » Rekreační zařízení Vesec 39

Rekreační zařízení Vesec 39

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Mírová pod Kozákovem, Vesec
Adresa: 
Rekreační zařízení, Vesec 39, 511 01 Turnov
Telefon: 
+420-481 320 201, 603 237 273
Web adresa:
vesec.webnode.cz
www.ceskehory.cz/vesec39

kapacita  kapacita: 100 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  350 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kozákov počasí Kozákov


Poloha a dosažitelnost
Rekreační zařízení se nachází 10km od Turnova směr Lomnice nad Popelkou, z Turnova po 6km dojedete do obce Mírová pod Kozákovem - Loktuše, zde odbočíte směr Železný Brod, přijedete do obce Vesec a na první křižovatce odbočíte doprava směr Prackov a po 500m odbočíte do prava a přijedete k Rekreačnímu zařízení Vesec, které je v těsné blízkosti Měsíčního údolí - Proskalí.
Vybavení a služby
Ubytování v chatách s příslušenstvím ve 2-4 lůžkových pokojích, malé chaty - příslušenství v hl. budově. Celková kapacita zařízení 100 lůžek. Hl. budova - restaurace (televize, video, DVD) 52 míst, sezení u krbu 14 míst, salonek l8 míst, venkovní sezení - 30 míst, možnost rožnění, hřiště plážový volleybal a nohejbal, venkovní bazen (7x12m)
Rekreace a služby v okolí
Ve Vesci prodejna potravin, výroba a prodej skleněných figurek, výroba a prodej broušených kamenů a různých přívěsků, autobusové spojení Železný Brod - Turnov, v letní sezoně - sezonní autobusy - spojení po celém Českém ráji, v zimním období - vhodné terény pro běžky, lyžařské vleky i s provozem při umělém osvětlení - Hamštejn a Kozákov, vhodné terény pro turistiku i cykloturistiku
Provozovatel: Zdeněk Kovář
Informace poskytnul: Zdeněk Kovář
TOPlist