Poloha a dosažitelnost

Rekreační zařízení se nachází 10km od Turnova směr Lomnice nad Popelkou, z Turnova po 6km dojedete do obce Mírová pod Kozákovem - Loktuše, zde odbočíte směr Železný Brod, přijedete do obce Vesec a na první křižovatce odbočíte doprava směr Prackov a po 500m odbočíte do prava a přijedete k Rekreačnímu zařízení Vesec, které je v těsné blízkosti Měsíčního údolí - Proskalí.

  Vybavení a služby

Ubytování v chatách s příslušenstvím ve 2-4 lůžkových pokojích, malé chaty - příslušenství v hl. budově. Celková kapacita zařízení 100 lůžek. Hl. budova - restaurace (televize, video, DVD) 52 míst, sezení u krbu 14 míst, salonek l8 míst, venkovní sezení - 30 míst, možnost rožnění, hřiště plážový volleybal a nohejbal, venkovní bazen (7x12m)

  Rekreace a služby v okolí

Ve Vesci prodejna potravin, výroba a prodej skleněných figurek, výroba a prodej broušených kamenů a různých přívěsků, autobusové spojení Železný Brod - Turnov, v letní sezoně - sezonní autobusy - spojení po celém Českém ráji, v zimním období - vhodné terény pro běžky, lyžařské vleky i s provozem při umělém osvětlení - Hamštejn a Kozákov, vhodné terény pro turistiku i cykloturistiku

Zpět


TOPlist
  Rekreační zařízení Vesec 39
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Rekreační zařízení Vesec 39
Ceník ubytování a stravování