PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Lužické hory a Č.Švýcarsko » Ubytování » Polevsko » Rekreační byt Polevsko

Rekreační byt Polevsko

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Polevsko
Adresa: 
Polevsko 153, Nový Bor
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Rekreační byt Polevsko chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Nový Bor

Je možný

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

U lyžařských vleků

Celoroční pronájem velkého bytu (pět lůžek) v prvním patře budovy zvané Mělník. Útulné byt je plně zařízený, hosté si vozí jen vlastní ložní prádlo. Velká oplocená zahrada, ohniště, parkování na pozemku. Vhodné pro letní i zimní rekreaci.

Rekreační byt Polevsko Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
5 Lůžek, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj, Balkón/terasa
Ložnice 1:
1x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Lyžárna/kolárna
Celkové vybavení objektu
Venkovní posezení
Ohniště
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Oploceno
Parkování
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (500m)
U běžkařských tratí (250m)
U cyklostezky (1m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rekreační budova v Polevsku zvaná Mělník se nachází v jeho horní části u kostela, patnáct minut procházkou od autobusové zastávky do Nového Boru, kam se lze dostat pohodlně i autobusem a vlakem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V budově v prvním patře se nachází velký byt s pěti lůžky. Byt je útulně zařízen a působí příjemným domácím prázdninovým dojmem. Pronajímaný Zelený byt, orientovaný na jihozápad, má dva pokoje, kuchyň, předsíň, koupelnu a WC a hlavně velký krytý balkon s výhledem na horu Klíč. Je plně vybaven kuchyňskými spotřebiči a nádobím i polštáři a dekami, hosté si vozí své... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Dům je výhodně umístěn v horní části obce, odkud vedou turistické, cyklistické i běžkařské trasy do širokého okolí. V obci je lyžařský vlek, příjemná restaurace se dvěma tenisovými kurty i krámek. V Novém Boru (4km) jsou služby všechny - ne jenom nákupní, ale i poliklinika, veterina, kino, divadlo, mnoho restaurací, Sklářské muzeum... V okolí lze navštívit několik... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz