TOPlist

Rekreační byty Polevsko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační budova v Polevsku zvaná Mělník se nachází v jeho horní části u kostela, patnáct minut procházkou od autobusové zastávky do Nového Boru, kam se lze dostat pohodlně i autobusem a vlakem.
Vybavení a služby
V budově v prvním patře se nacházejí dva velké vzdušné (každý cca 80 metrů čtverečních) nově zrekonstruované byty. V každém je po pěti lůžkách. Byty jsou zařízené velmi útulně a působí příjemným domácím prázdninovým dojmem. • Žlutý byt sestává ze dvou velkých pokojů s kuchyňským koutem, předsíně, koupelny a WC. Je orientovaný na jihovýchod. • Zelený byt, orientovaný na jihozápad, má dva pokoje, kuchyň, předsíň, koupelnu a WC a hlavně velký krytý balkon s výhledem na horu Klíč. Tento byt se v zimě nepronajímá. • Oba byty jsou plně vybavené (kuch. spotřebiči i nádobím i polštáři a dekami), hosté si vozí jen své ložní prádlo a čistící prostředky. Byty jsou zateplené, takže elektrické vytápění není v létě ani zapotřebí. Majitel v objektu nebydlí, služby nejsou započítány v ceně (kterou lze proto držet nízkou), každý si uklízí sám, což mnohým stálým hostům dává pocit opravdové vlastní chalupy. Obec Polevsko je hrdá na své třídění odpadu, všude jsou rozmístěné kontejnery. Dům obklopuje velká oplocená zahrada s ohništěm a pískovištěm, parkuje se na pozemku, v zimě, je-li velké množství sněhu, na parkovišti u kostela, které je pravidelně čištěno. V hale je hostům k dispozici knihovna - televize ani Wi-Fi v tomto rekreačním domě není.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Dům je výhodně umístěn v horní části obce, odkud vedou turistické, cyklistické i běžkařské trasy do širokého okolí. V obci je lyžařský vlek, příjemná restaurace se dvěma tenisovými kurty i krámek. V Novém Boru (4km) jsou služby všechny - ne jenom nákupní, ale i poliklinika, veterina, kino, divadlo, mnoho restaurací, Sklářské muzeum... V okolí lze navštívit několik malých skláren a vyfouknout si i vlastní skleničku. Výlety se podnikají na Panskou skálu, do Kytlice, na Pravčickou bránu, na Lemberk, do Liberce, k Máchovu jezeru i do německé Lužice se zříceninou českého hradu a kláštera Oybin. Koupání je na výborně udržovaném koupališti v Novém Boru, na koupališti ve Sloupu i v nově otevřených rekreačních oblastech u německé Žitavy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz