PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Vimperk » Brautfergerův Dvůr

Brautfergerův Dvůr

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Vimperk
Adresa: 
Klášterec 35, Vimperk
Web adresa:
www.ceskehory.cz/areal-klasterec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Vimperk

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Rekreační zařízení se zaměřením pro rodiny s dětmi se zájmem o agroturistiku a přírodu. Pořádáme akce jako je retrofarmaření či projížďky vojenskou techniku. Zařízení se nalézá v srdci šumavské přírody, nedaleko Boubínského pralesa, v rozlehlém prostoru ekologické farmy, na samotě vedle přír. rez.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt se nalézá na samotě v prostoru bývalé vojenské střelnice a je dobře dosažitelný.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V rekreačním zařízení Věž, jsou k dispozici čtyři luxusní apartmány (každý 50m2) po čtyřech lůžkách + jeden apartmán (100m2) - osm lůžek. Součástí každé bytové jednotky je stylový nábytek, koupelna, minikuchyňka, byty jsou vyhřívané podlahovým topením, centrálně ovládaným, teplota je nastavená dle přání zákazníka (zdroj - tepelné čerpadlo v kombinaci se solárním... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

cykloturistika - Samotný areál i okolí je ideální pro cyklistiku. Oficielní cyklotrasa č. 1032 (Vimperk - Kubova Huť) probíhá pouhých 600m od areálu a v obou směrech, na ní za krátko navazují další tratě. Samotný areál je na samotě čili bez jakéhokoliv provozu a je protkán cestičkami. 4 Km po cyklostezce 1032 vedoucí malebným údolím okolo technické památky viaduktu... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Brautferger
Informace poskytnul: Brautferger
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz