Brautfergerův Dvůr

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nalézá na samotě v prostoru bývalé vojenské střelnice a je dobře dosažitelný.
Vybavení a služby
V rekreačním zařízení Věž, jsou k dispozici čtyři luxusní apartmány (každý 50m2) po čtyřech lůžkách + jeden apartmán (100m2) - osm lůžek. Součástí každé bytové jednotky je stylový nábytek, koupelna, minikuchyňka, byty jsou vyhřívané podlahovým topením, centrálně ovládaným, teplota je nastavená dle přání zákazníka (zdroj - tepelné čerpadlo v kombinaci se solárním zařízením). Součástí objektu je infrasauna. Jeden apartmán je bezbariérový, splňující všechny podmínky pro handicapované návštěvníky. 200m od ubytovacího zařízení je zateplený altán, který slouží zvláště za nepříznivého počasí, k relaxaci, sdružování rodin, eventuelně provozování her. Apartmány, hřiště, bazén, atrakce.

Pony - projížďky na ponících nebo ve vozíčku, v zimě na sáních, vlastní okruhy a značení.
Projížďky veterány - traktory , vojenskou obrněnou technikou aj.
Včelařství - seznámení se způsobem chovu včel na farmě, včetně praktické ukázky a odborného výkladu, v případě sklizně (stáčení) medu možnost ochutnávky, včetně nákupu.
Exkurze do zdejší záchranné stanice divoké zvěře žijící v Šumavském Národním Parku. Stanice pro handicapovaná zvířata Klášterec - NP Šumava - je vzdálena pouhý 1km od farmy a je možno navštívit rehabilitační sekci.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
cykloturistika - Samotný areál i okolí je ideální pro cyklistiku. Oficielní cyklotrasa č. 1032 (Vimperk - Kubova Huť) probíhá pouhých 600m od areálu a v obou směrech, na ní za krátko navazují další tratě. Samotný areál je na samotě čili bez jakéhokoliv provozu a je protkán cestičkami. 4 Km po cyklostezce 1032 vedoucí malebným údolím okolo technické památky viaduktu Klášterec dojedete až k Vimperskému zámku.

Běžkařská trať -upravované stopy začínájí kousek od nás v okolí např. Michlově Huti nebo Šeravy. Pokud je dostatek sněhu (což je minimálně v lednu a únoru), je možno vyrazit již od apartmámu kolem rezervace přes Brloh.

Sjezdovky - nedaleko Kubova Huť či Zadov vybavené i půjčovnami lyžařských pomůcek - umožňuji příležitostnou možnost zpestření dovolené přestože nebyla zamýšlená jako ryze lyžařská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz