Ráj v Pekle

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Stráž nad Ohří, Peklo
Adresa: 
Peklo 167, 362 74 Stráž nad Ohří
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 161 095, 603 506 473
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/rajvpekle
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 6 lůžek

wi-fi Internet

Není možný

Nabízíme k pronájmu plně vybavený dům v Krušných horách u Pekelského potoka. Dům se nachází na samotě, v chráněné krajinné oblasti přírodní park Stráž nad Ohří. Dům je vhodný pro klienty, kteří hledají klid a pohodu pro svou rodinu. Kapacita domu je ideálně 4 osoby, maximálně 6 osob.

Obsazené termíny

22.3.2020 - 27.11.2020

27.11.2020 - 8.1.2021

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Dům je postaven v krásné přírodě uprostřed lesa, přesto je dobře dosažitelný autem po lesní cestě, která je v zimě udržována. Ve Stráži nad Ohří je též vlakové nádraží a autobusová zastávka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V patře domu je umístěna velká (nábytkem přepažená) ložnice se dvěma manželskými postelemi a dětskou cestovní postýlkou. V obýváku v přízemí je rozkládací sedací souprava s anatomickou podložkou. V přízemí je dále umístěna kuchyň, koupelna a WC. Sociální zařízení: K dispozici je koupelna s bidetem a sprchovým koutem. WC je oddělené. K dispozici je vysoušeč... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimní sezóně je možno navštívit lyžařská střediska ve vzdálenosti 12-25km, včetně lyžařského střediska v německém Oberwiesenthalu a nejlépe dostupného lyžařského střediska Klínovec, s dolní nástupní stanicí v Jáchymově - dojezd od našeho domu cca 15 minut. Za návštěvu stojí též nejnovější lyžařský areál Plešivec. Okolní krajina je doslova poseta starobylými... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jaroslava Strnadová
Informace poskytnul: Jaroslava Strnadová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz