TOPlist

Ráj v Pekle

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům je postaven v krásné přírodě uprostřed lesa, přesto je dobře dosažitelný autem po lesní cestě, která je v zimě udržována. Ve Stráži nad Ohří je též vlakové nádraží a autobusová zastávka.
Vybavení a služby
V patře domu je umístěna velká (nábytkem přepažená) ložnice se dvěma manželskými postelemi a dětskou cestovní postýlkou. V obýváku v přízemí je rozkládací sedací souprava s anatomickou podložkou. V přízemí je dále umístěna kuchyň, koupelna a WC. Sociální zařízení: K dispozici je koupelna s bidetem a sprchovým koutem. WC je oddělené. K dispozici je vysoušeč vlasů. Vytápění: Vytápění pomocí přímotopů. Doprava, parkování: Dům je dostupný autem a parkování je možné přímo na parkovišti u domu. Vybavení chalupy: Kuchyň je vybavena myčkou, vestavěnou troubou se sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, toasterem, překapávačem a vysokou dětskou židličkou. V kuchyni je k dispozici veškeré nádobí. V obýváku je k dispozici smart televize a v ložnici smart televize s vestavěným satelitem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimní sezóně je možno navštívit lyžařská střediska ve vzdálenosti 12-25km, včetně lyžařského střediska v německém Oberwiesenthalu a nejlépe dostupného lyžařského střediska Klínovec, s dolní nástupní stanicí v Jáchymově - dojezd od našeho domu cca 15 minut. Za návštěvu stojí též nejnovější lyžařský areál Plešivec. Okolní krajina je doslova poseta starobylými zříceninami středověkých hradů, z toho nejbližší je zřícenina hradu Himlštejn, která se nachází na skále Nebesa přímo nad domem. Z této zříceniny, která pochází z roku 1434 je krásný výhled. Další pozůstatky hradů jako je hrad Hauenštejn, Perštejn, Lestkov a Šumná se nacházejí v okruhu 15km. Určitě doporučuji výlet do světoznámých lázní Karlovy Vary.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz