Ráj v Pekle

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Zimní sezóna:
11.1.2020 do 14.3.2020
Celý dům - 13000,- Kč/4-6 osob/7 nocí
Letní sezona - ceny
Nepronajímáme.
Další informace:
V ceně je zahrnuta spotřeba elektřiny.
Vratná kauce 3000,- Kč.
Před nástupem požadujeme uzavření cestovního nebo jiného pojištění, jehož součástí je pojištění odpovědnosti za škodu, způsobenou v běžném občanském životě. Toto bývá součástí např. pojištění domácnosti. Doklad o platnosti pojištění prosíme doložit ještě před příjezdem.

Týdenní pronájmy jsou vždy od soboty do soboty.

Check in (příjezd) od 15.00 do 17.00 hodin.
Check out (odjezd) v 10.00 hodin.
Prosím o dodržení času příjezdu. Dříve nezvládáme celý dům připravit.

Dům je nutno předat čistý a uklizený, jinak bude účtován poplatek Kč 1500,- Kč. Čistící prostředky jsou k dispozici.

Při závazné objednávce požadujeme buď plnou cenu nebo zálohu 40%.
Doplatek je nutno uhradit nejpozději 14 dní před příjezdem. Obojí bankovním převodem. Úhradou zálohy nebo celé platby souhlasí nájemce s pokyny pro provoz domu (zasíláme e-mailem) a veškerými podmínkami, včetně storno poplatků.

Storno poplatky:
31 a více dnů před nástupem 10% z ceny.
15 až 30 dnů před nástupem 40% z ceny.
14 a méně dnů před nástupem 90% z ceny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz