PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Rábenka

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Janov nad Nisou, Velký Semerink
Adresa: 
Janov nad Nisou 1203
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 979 041, 731 103 482
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.rabenka.cz www.ceskehory.cz/rabenka
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Severák

Wi-Fi

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Sauna

U lyžařských vleků

Rekonstruovaná chalupa pro 8 osob s krásnou zahradou a celoročním využitím v blízkosti skiareálu Severák. Chalupa disponuje v přízemí společenskou místností s kachlovým krbem, rohovou sedačkou a jídelním stolem, plně vybavenou kuchyní s jídelnou. Dále koupelnou se sprchovým koutem a samostatným wc.

Rábenka Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
8 Lůžek, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice 1:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
2x Samostatné lůžko
1x Dvoulůžko
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Ohniště
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Pračka
Povlečení
Ručníky
Parkování
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (800m)
U běžkařských tratí (900m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (6.3km)
U cyklostezky (50m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa leží mimo rušný Bedřichov v horní části obce Janov nad Nisou v Jizerských horách, 800 metrů od vleku skiareálu Severák. Oblast patří k velmi vyhledávaným cílům turistů, cyklistů i lyžařů. Chalupa je dostupná po celoročně udržované komunikaci.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vítejte v nově rekonstruované více než 100 let staré chalupě Rábenka, která se pyšní prostornou zahradou s horským potokem a finskou saunou. Chalupa leží mimo rušný Bedřichov v Janově nad Nisou v Jizerských horách. Oblast patří k vyhledávaným cílům turistů, cyklistů i lyžařů. Chalupa je umístěna v blízkosti běžeckých stop, cyklostezky a v blízkosti skiareálu Severák.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výlety, atrakce, zábava Na zahradě objektu je finská sauna pro 4 osoby a horský potok, v kterém se lze schladit. V blízkosti chalupy je lyžařský areál Severák. Kolem chalupy prochází turistická trasa i cyklostezka a v zimě je v blízkosti napojení na běžecké stopy Jizerské magistrály. Dále jsou zde možnosti přírodních koupání v okolí, restaurace a několik rozhleden. V... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Markéta Tauchmanová
Informace poskytnul: David Tauchman
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
  • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
  • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
  • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
  • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

    Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
  • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
  • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
  • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
  • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
  • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 26 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz