PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Privat Winter

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 
Dolní čp. 419, Rokytnice nad Jizerou 512 44
Web adresa:
www.ceskehory.cz/privat-winter
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Rokytnice nad Jizerou

Privat v klidné části města v blízkosti lesa. Ubytování na samostatném patře - 3 pokoje (max. 9 lůžek), 1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový a 1x dvoulůžkový pokoj. K disposici 2x WC, 2x sprcha. Společenská místnost společná s kuchyňkou. Parkování u domu. V létě možnost grilování


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rokytnice nad Jizerou, část Dolní, letní strana. 1km od centra, 1km od lyžařského areálu Sudenov, 3km od lyž.areál Lysá Hora. Bowling 1km. 80m od lesa. Parkování u objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pronajímáme celé samostatné patro - 3 pokoje (max. 9 lůžek), 1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový a 1x dvoulůžkový. Vybavení pokojů postele, skříň, jídelní stůl židle dle počtu lůžek. K disposici 2x WC, 2x sprcha. Společenská místnost společná s kuchyňkou - vybavení - TV/Sat, jídelní stoly, lavice a židle, lednice s mrazákem, 2 plotýnkový elektrický vařič, kávovar, mini trouba.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Bowling, kuželna, sportovní hala, tenisové kurty - v Rokytnici, koupaliště - 2km Jablonec nad Jizerou, sport.centrum Harrachov - 12km bobová dráha, bazén, vyhlídkové lety - Vrchlabí 25km, Aquapark - Liberec 50km, ZOO Dvůr Králové 60km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Věra Winterová
Informace poskytnul: Winterová Věra
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz