PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Bystré u Dobrušky » Poutní dům ENGEDI

Poutní dům ENGEDI

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bystré u Dobrušky
Adresa: 
Engedi, Bystré 76, 518 01 Dobruška
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 144 791, 606 484 574, 494 665 437
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.engedi.cz www.ceskehory.cz/engedi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Venkovní bazén

Ubytování je zaměřené na skupiny od 10-ti do 25-ti návštěvníků, poutníků. Nabízí velkou místnost pro společná setkání, 4 ložnice, zázemí kuchyně a rozlehlou zahradu. Její součástí je venkovní hřiště, krytá terasa, gril, houpačky, pískoviště a v letních měsících také nadzemní bazén.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jedná se o rozsáhlé stavení na okraji obce Bystré v Orlických horách. Dům je na pravé straně při výjezdu na Sedloňov. Na fasádě je výrazný nápis Het-Zonettje. Majitele bydlí ve vedlejším stavení Apartmán 89.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o rozlehlý dům, s velkým prostorami v přízemí a ložnicemi převážně v prvním patře. Dům má velkou společenskou místnost (Jeruzalém) s krbovými kamny, plně vybavenou kychyň (Karmel) - hrnce, nádobí, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, sporák, lednice, mrazák. Nádobí odpovídá kapacitě pro 30 lidí. V přízemí jsou dále pánské a dámské toalety a dvě... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výlety: • Dobruška (8km) - krytý i venkovní bazén, radnice, domek F.L.Věka, www.mestodobruska.cz • Nové Město nad Metují (10km) - zámek a památková zóna náměstí www.novemestonm.com, www.zameknm.cz • Opočno (14km) - zámek v Opočně, krytý zimní stadion, obora, www.opocno.cz, www.zamek-opocno.cz • Ratibořice (21km) - Babiččino údolí, www.zamek-ratiborice.cz •... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jan Hejzlar
Informace poskytnul: Jan Hejzlar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz