PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Pec pod Sněžkou » Apartmán C22 - areál Poustevník

Apartmán C22 - areál Poustevník

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Pec pod Sněžkou
Adresa: 
Areál Poustevník - Apartmán C22
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 242 621
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartman-v-peci.cz www.ceskehory.cz/poustevnikc22
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 950 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou hlásí 50 - 100 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Venkovní bazén

Kompletně vybavený apartmán nabízející pohodlí pro 8 až 10 osob. Skvělá volba pro letní i zimní, aktivní i lenošivou dovolenou v samém srdci Krkonoš. Díky své poloze poskytuje dostatek klidu, ale zároveň dobrou dostupnost služeb a obchodů nalézajících se v necelý 1 km vzdálené Peci pod Sněžkou.

Obsazené termíny

8.3.2024 - 11.3.2024

29.6.2024 - 11.8.2024

11.8.2024 - 18.8.2024

1.2.2025 - 8.2.2025

15.2.2025 - 22.2.2025

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v areálu Poustevník na prostorné lesní mýtině, přibližně 1 km od Pece pod Sněžkou. Vzhledem ke své poloze v samém srdci Krkonoš a množství služeb dostupných přímo v areálu a nedaleké Peci pod Sněžkou je apartmán skvělou volbou pro zimní i letní, lenošivou i aktivní dovolenou. Po většinu roku lze dojet autem až k apartmánovému domu, kde je... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán byl vybaven a zařízen tak, aby byl schopen uspokojit potřeby i náročnějších hostů. Svou plochou 108 m2 nabízí dostatek prostoru až pro 10 osob. K dispozici je kuchyně, jídelna, obývací pokoj, tři ložnice, koupelna s WC, druhé samostatné WC, balkon a předsíň. V kuchyni se nachází lednice s mrazákem, myčka, trouba, varná deska, rychlovarná konvice,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lokalita, v níž se apartmán nachází nabízí pro každého něco. Hosté vyhledávající aktivní dovolenou se mohou v letním období vydat po některé z mnoha turistických tras, které se v okolí nacházejí. A to pěšmo nebo na kole. Další aktivní zábavu poskytuje Monkey Park, což je lanové centrum s více jak 20 překážkami. Lze také využít Relax Park, ve kterém se nachází 700... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. František Bittengl
Informace poskytnul: Ing. František Bittengl
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz