Wellness hotel Kolštejn ***Superior - Poloha, Služby, Okolí

Wellness hotel Kolštejn ***Superior

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness hotel Kolštejn***Superior se nachází v centru obce Branná - na nejmalebnějším náměstíčku v Jeseníkách. Obec je situována v centru turisticky hojně navštěvované oblasti Jeseníků. Součástí komplexu Relax centra Kolštejn je Minipivovar a Restaurace Kolštejn. Jak se k nám dostat: • Autem: silnice č.369 ze směru Šumperk (Šumperk - Hanušovice - Branná), silnice č.369 ze směru Jeseník (Jeseník - Lipová Lázně - Ramzová - Branná). • Autobusem: z Prahy a Brna jede do Branné přímá autobusová linka bez přestupu, z Olomouce jede do Branné autobusová linka s nutností přestupu v Šumperku, z Ostravy jede do Branné autobusová linka s přestupem v Šumperku nebo Jeseníku • Vlakem z Prahy lze vlakem do Branné dojet přímým spojem za 3 hod 50 min, z Brna jede do Branné vlak s přestupem v Olomouci či přímá linka na trase směr Brno-Jeseník, z Olomouce se do Branné dostanete přímým spojem za 1 hod 30 min. Údaje pro GPS 50°9'8.48"N; 17°0'36.86"E
Vybavení a služby
V prostorách Wellness hotelu Kolštejn*** Superior je k dispozici 25 komfortních 1-4 lůžkových pokojů o kapacitě 75 lůžek (8x1L, resp. 8x2L, 10x2L+1, 7x2L+2). Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, rádio, LCD TV, hotelový telefon, vybavený minibar. Snídaně pro ubytované hosty podáváme přímo v hotelu. Snídaně se podávají mezi 7.30-9.30 hod. Snídaně probíhají formou bufetu (švédských stolů). Tříchodové večeře podáváme mezi 17.-20. hodinou. Vybrané pokoje jsou bezbariérově přístupné. Návštěvníkům je k dispozici rovněž hotelová restaurace, středověký salonek a snídárna. Pro ubytované hosty je připravena zdarma úschovna kol a lyží a rozšířené parkoviště. Možnost zábavy v našem centru nekončí bowlingovými drahami. V herně si přijdou na své i milovníci billiardu. Pro pořádání seminářů a výjezdních porad jsme dokonale přizpůsobeni díky kompletním službám, které jako firma potřebujete. Navíc nabízíme vždy něco navíc!

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Branná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů v celé oblasti Jeseníků. Nabídka služeb pro turisty je opravdu široká, své si v Branné najdou milovníci zimních sportů i letní turistiky nebo cykloturistiky. Branná nabízí příjemné strávení volného času pro všechny generace a to ve všech ročních obdobích. Překrásný přírodní lanový park vzdálený 200 metrů od Wellness hotelu Kolštejn*** má jednu trasu s dvanácti vysokými lanovými překážkami a třemi nízkými tréninkovými lanovými překážkami. Koloběžkový okruh dlouhý 7,5km začíná i končí u Relax centra Kolštejn v Branné, kde si koloběžku můžeme zapůjčit. Pro ubytované hosty Relax centra Kolštejn máme připravenou nabídku sportovních i relaxačních aktivit, které se stále rozšiřují. Rehabiliteční cvičení v bazéně - součástí cvičení je cvičení na uvolnění celého těla. Cvičení probíhá u bazénu i v bazénu a je vhodné pro všechny věkové kategorie.
TOPlist