PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Kolštejn wellness centrum

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kolštejn wellness centrum se nachází v centru obce Branná - na nejmalebnějším náměstíčku v Jeseníkách. Obec je situována v centru turisticky hojně navštěvované oblasti Jeseníků. Součástí komplexu Relax centra Kolštejn je Minipivovar a Restaurace Kolštejn. Jak se k nám dostat: • Autem: silnice č.369 ze směru Šumperk (Šumperk - Hanušovice - Branná), silnice č.369 ze směru Jeseník (Jeseník - Lipová Lázně - Ramzová - Branná). • Autobusem: z Prahy a Brna jede do Branné přímá autobusová linka bez přestupu, z Olomouce jede do Branné autobusová linka s nutností přestupu v Šumperku, z Ostravy jede do Branné autobusová linka s přestupem v Šumperku nebo Jeseníku • Vlakem z Prahy lze vlakem do Branné dojet přímým spojem za 3 hod 50 min, z Brna jede do Branné vlak s přestupem v Olomouci či přímá linka na trase směr Brno-Jeseník, z Olomouce se do Branné dostanete přímým spojem za 1 hod 30 min. Údaje pro GPS 50°9'8.48"N; 17°0'36.86"E
Vybavení a služby
V prostorách wellness hotelu je k dispozici 25 komfortních 1-4 lůžkových pokojů o kapacitě 75 lůžek (8x1L, resp. 8x2L, 10x2L+1, 7x2L+2). Samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, přípojení k internetové síti, rádio, LCD TV, hotelový telefon, vybavený minibar. Dále v prostorách budovy garni hotelu je 13 nově zrekonstruovaných pokojů, které jsou 15 kroků daleko od budovy wellness hotelu. Snídaně pro ubytované hosty podáváme přímo v hotelu. Snídaně se podávají mezi 7.00-10.00 hod. Snídaně probíhají formou bufetu (švédských stolů). Tříchodové večeře podáváme mezi 17.-20. hodinou. Vybrané pokoje jsou bezbariérově přístupné. Návštěvníkům je k dispozici rovněž hotelová restaurace, středověký salonek a snídárna. Pro ubytované hosty je připravena zdarma úschovna kol a lyží a rozšířené parkoviště. Možnost zábavy v našem centru nekončí bowlingovými drahami. V herně si přijdou na své i milovníci billiardu. Pro pořádání seminářů a výjezdních porad jsme dokonale přizpůsobeni díky kompletním službám, které jako firma potřebujete.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Branná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů v celé oblasti Jeseníků. Nabídka služeb pro turisty je opravdu široká, své si v Branné najdou milovníci zimních sportů i letní turistiky nebo cykloturistiky. Branná nabízí příjemné strávení volného času pro všechny generace.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz