PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Wellness hotel Horal

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness hotel Horal se nachází na samém okraji Velkých Karlovic, v klidném prostředí na kopci s krásným výhledem na typické valašské údolí. Díky relaxačnímu centru Wellness Horal s termálními bazény je lákavým cílem milovníků aktivní i relaxační dovolené, v okolí nabízí nepřeberné množství dalších aktivit.
Vybavení a služby
Moderní hotelový areál je tvořen hlavní budovou s restaurací a Wellness Horal a čtyřmi rezidencemi. V tříhvězdičkových rezidencích A, B a C jsou moderní dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky až pro 2 osoby. Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, minibarem, trezorem, na chodbě prostor pro bezpečné uložení lyží. Nejnovější rezidence E uspokojí ty, kteří vyhledávají nadstandardní ubytování na čtyřhvězdičkové úrovni. Nejluxusnější apartmány disponují také vlastním krbem a saunou. V hlavní budově se nachází relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem a také Valašská hospůdka a Sport bar s dětským koutkem a bowling. Součástí hotelového komplexu je i přilehlé devítijamkové Golfové hřiště Horal, půjčovna elektrokol (v letní sezóně), tenisový kurt, rodinná sjezdovka Horal s dětským parkem Razulák a snowtubingem, Kulíškova naučná stezka. Relaxační centrum Wellness Horal nabízí širokou škálu exotických masáží v prvotřídní kvalitě. Další služby: • Venkovní Jupíkovo dětské hřiště • Venkovní grilovací terasa s posezením (v letní sezóně) • Parkování v parkovacím domě u hotelu zdarma • Možnost objednávky transferu mezi hotely • Denně úklid pokojů

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Běžkařské trasy Lyžařské areály Skiregionu Valašsko (Bílá, Kohútka, Kyčerka, Karolinka...)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz