Wellness hotel Hluboký dvůr***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness hotel Hluboký dvůr*** superior je součástí Resortu Hrubá Voda, který leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Okouzlující okolí, klid, příroda, skvělá dostupnost autem i vlakem.
Vybavení a služby
Wellness hotel Hluboký dvůr poskytuje zázemí pro kvalitní ubytování standardu 3* superior ve 32 pokojích o celkové kapacitě 80 lůžek. Nabízíme ubytování v 5 typech pokojů (jednolůžkový pokoj 8x, dvoulůžkový pokoj 6x, dvoulůžkový superior 12x, apartmán junior suite 2x, rodinný apartmán suite 4x). Pokoje jsou vybaveny dle evropské jednotné klasifikace standardu 3* superior. Každý pokoj je vybaven minibarem, hotelovým telefonem, LCD televizí, internetovým připojením, vysoušečem vlasů. Součástí vybavení pokoje je také ručníkový servis a hotelový župan. Celý komplex je nekuřácký. RESTAURACE - Restaurace nabízí příjemné posezení pro více jak 120 osob. Prostor restaurace je prakticky rozdělen na hlavní sál, dále část s lobby barem, dětským koutkem a terasou. WELLNESS - SAUNOVÝ SVĚT - Doménou saunového světa je vnitřní whirpool s přímým pohledem do obřího přírodního akvária. Saunový svět Vás uchvátí speciální kamennou pecí či finskou saunou. Dále můžete využít solné nebo bylinkové páry. Osvěžení a odpočinek poskytuje fresh bar, jehož produkty si můžete vychutnat ve vnitřní nebo venkovní odpočívárně. Ochlazení v našem saunovém světě má mnoho podob. Ke správnému ochlazení je možné využít masážní sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének či pravý led z našeho ledového koryta umístěného pod ledopádem. Aby byl odpočinek úplný, doporučujeme využít nabídky masáží od našich masérů nebo galvanické ošetření pleti.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V Resortu Hrubá Voda nabízíme vyjížďky na koních po okolní přírodě, vyjížďky kočárem a vodění dětí na koních. Bobová dráha v Resortu Hrubá Voda je CELOROČNÍ AKTIVITOU. Jedná se o jednu z nejbezpečnějších a nejmodernějších v České republice. Novinkou roku 2020 je tubingová dráha, která nabízí adrenalinovou jízdu v nafukovacích kruzích. Okolí areálu můžete prozkoumat díky Hrubíkové naučné stezce. Je to sedm zastavení s naučnými a zábavnými aktivitami pro rodiny s dětmi. Naučná stezka měřící zhruba jeden kilometr začíná za budovou konírny. Z dalších adrenalinovýchaktivit zmíníme Kamzíkovu stezku v korunách stromů. Jde o unikátní systém prolézaček, skluzavek, a lanového bludiště ve výšce 13 metrů nad zemí. Systém lanových prolézaček, který vyzkouší Vaši obratnost je vhodný pro děti i dospělé. Pro nejmenší děti je zde Dětský park skřítka Hrubíka. Jedná se o vodní brouzdaliště, dračí hřiště a podzemní bludiště. Vodní brouzdaliště je příjemným osvěžením v letních měsících. Bungee trampolína je velkou atrakcí pro všechny věkové kategorie. Jde o kombinaci pružné trampolíny a latexové gumy, která dává možnost provádět různé akrobatické prvky ve vzduchu. Máte chuť si během pobytu zahrát kopanou, tenis nebo volejbal? Tak přesně pro tyto účely naleznete za hotelem Hluboký Dvůr víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Ski areál Resortu Hrubá Voda nabízí čtyřsedačkovou lanovku a 3 vleky včetně moderního dětského pásu pro nejmenší. Rostoucí areál a rozšiřující se služby zajišťují spokojenost všech návštěvníků, kteří si k nám přijedou kvalitně zalyžovat na jednu ze 4 sjezdovek.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz