Wellnes penzion Balnika

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness penzion s restaurací „BALNIKA“ se nachází v klidné části města Mikulášovice v severních Čechách. Město Mikulášovice leží na úpatí vrchu Tanečnice s nadmořskou výškou 597m, kde se nachází i stejnojmenná rozhledna. Jedná se o nejseverněji položenou rozhlednu v ČR. Hranice města se dotýkají národních parků České a Saské Švýcarsko i CHKO Labské pískovce. Autobusová zastávka je vzdálena 80m od penzionu, vlakové nádraží Mikulášovice dolní nádraží asi 1km. Dopravu z vlakového nádraží na přání zajistíme. Pro navigaci zadejte GPS souřadnice 50°58'38"N, 14°20'51"E. Penzion leží cca 80m od silnice vedoucí z hraničního přechodu Sebnitz - Dolní Poustevna vzdáleného cca 5km směr Brtníky, Krásná Lípa.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování v osmi pokojích s celkovou kapacitou dvacet lůžek. Jedná se o pět dvoulůžkových, dva třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj má sociální zařízení(WC, sprcha, umyvadlo). Dva pokoje jsou bezbariérové. Celý penzion má bezdrátové WiFi připojení k internetu. Naše restaurace nabízí možnost celodenního stravování. Pro ubytované je možné poskytnout snídaně, polopenzi i plnou penzi za výhodné ceny. Přineseme vám snídani i do postele. Zajistíme pro vás oslavy, rauty, svatební hostiny, v letních měsících můžete využít posezení na terase, grilování i party stany na oslavy. V penzionu poskytujeme několik typů masáží, různé druhy zábalů a v současné době pro vás připravujeme saunu, infra saunu, whirpool vanu, přísadové koupele a pivní lázeň. Možnost využít tenisový i volejbalový kurt, pronájem sportovní haly, fotbalového hřiště i lanového centra. V zimě je zajištěna doprava do lyžařských areálů Jedlová, Rybniště i Sebnitz. Garážování kol a motorek. Máme salonek (20míst).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí mnoho možností pro milovníky sportu, kultury i přírodních krás. Národní parky České a Saské Švýcyrsko, CHKO Labské pískovce i CHKO Lužické hory jsou zárukou nádherných přírodních scenérií. Návštěva Loretánské kaple, Křížového vrchu, vojenské povnosti Königstein či zámku Ramenau jistě potěší zájemce o historii. Mikulášovické přírodní koupaliště, přehadní nádrž na Křinici případně další koupaliště v Německu jsou příjemným osvěžením v letních měsících. Pro milovníky cyklistiky jsou k dispozici dobře značené trasy propojené mezi Českou republikou a Německem. V zimním období jsou v okolí lyžařské areály Jedlová, Rybniště i Sebnitz. Vyznavači přírodních tras pro běžkové lyžování si jistě také vyberou.
TOPlist