PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Vila Zlatinka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází na klidném místě v lesoparku. Od centra města Svobody nad Úpou (150m) je ohraničený Janským potokem. V blízkosti Janských Lázní. Za Domem se nachází les, turistické trasy.
Vybavení a služby
V přízemí se nachází: Stylová jídelna s vybavenou kuchyní (čtyřplotýnková varná deska s troubou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, topínkovač, vinotéka ). 1x dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, TV SAT, posezení, lednice, Wi-fi. 2x třílůžkový pokoj s přistýlkou, sprcha/WC, TV SAT,lednice, Wi-fi, posezení. Vytápěná lyžárna se sušákem na boty. V patře se nachází: 1x dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, TV SAT, lednice, Wi-fi, posezení. Dále apartmá = 8 lůžek + 2 přistýlky, předsíň, obývací místnost s posezením a jídelnou, TV SAT, rozkládací gauč pro dvě osoby, vybavený kuchyňský kout (čtyřplotýnková varná deska s troubou, lednička, rychlovarná konvice), koupelna, WC zvlášť, 1x dvoulůžková ložnice. Přechod z obývací místnosti po schodech do podkroví, kde se nachází 2 a 4 lůžková ložnice, Wi-fi. Pokoje mají bezdrátové internetové připojení. Topení plynové. Parkování na uzavřené zahradě u objektu. V objektu je zákaz kouření. Dům lze obsadit i celý nebo po patrech (přízemí max. 10 osob, patro max. 12 osob). Sleva pro hosty na lyžařské a snowboardové vybavení,skipas, lyžařskou školu a skiservis, skibus zdarma u objektu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nejbližší možnost koupání v bazéně u objektu, krytý bazén v Janských Lázních 2km, venkovní koupaliště Mladé Buky 5km. Nejbližší lyžařský areál Duncan 1 km, skiareál Janské Lázně 2km (kabinová lanová dráha na Černou horu) - ideální lyžařské terény, v okolí lyžařská škola, půjčovna lyží (200m), sjezdovky s nočním lyžováním, umělým zasněžováním, veškeré služby pro lyžaře, běžecké tratě v okolí. Expozice "Pohádkové Krkonoše" 700m, Dětská herna 700m, Farmapark Muchomůrka 500m, R BURGER a indoor minigolf 700m, Stezka korunami stromů 2km. Horská turistika a cykloturistika po hřebenu Krkonoš a Rýchor. Pietteho naučná stezka ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní a zpět, Pec pod Sněžkou - Sněžka, Černá hora, Krakonošské muzeum ve Vrchlabí, Trutnov, Adršpašsko-teplické skály, ZOO Safari ve Dvoře Králové nad Labem....
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz