TOPlist

Vila Zlatinka

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
17.12.2018 - 17.03.2019
dvoulůžkový pokoj 800,- Kč
třílůžkový pokoj 1150,- Kč
plnohodnotná přistýlka 250,- Kč
Letní sezona - ceny
01.06.2019 - 01.09.2019
dvoulůžkový pokoj 800,- Kč
třílůžkový pokoj 1150,- Kč
plnohodnotná přistýlka 250,- Kč
Období mimo sezónu - ceny
01.09.-17.12.2019, 18.03.- 01.06.2019
dvoulůžkový pokoj 740,- Kč
třílůžkový pokoj 1050,- Kč
přistýlka 250,- Kč
Slevy:
V případě pozadavku na celý dům je poskytnuta sleva a cena bude stanovena dohodou. Vyhřívaný bazén je k dispozici od 30.května do poloviny září zdarma. Půjčovna lyží, lyžařská škola, horské kola, sleva 10%, skibus zdarma.
Další informace:
Poplatek městskému úřadu 12,-Kč za dospělou osobu.
V letním období platba elektrické energie při pronájmu celého domu.
V zimním období platba plynového topení při pronájmu celého domu, elektrická energie ne.
Při pronájmu celého objektu se platí vratná kauce.
Stravování
Vlastní stravování v plně vybavené kuchyni s jídelnou. Nebo v restauraci 150m od objektu, obchod v centru města ca 150m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz