Vila U Šebestů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Naše vila se nachází cca 17km od hranic s NSR na okraji městečka Volary, v blízkosti překrásného Šumavského národního parku. Autobus cca 150m, vlakové nádraží cca 200m.
Vybavení a služby
Místnost pro úschovu kol/lyží, možnost autoparku, KAB-TV, zahrada s ohništěm a posezením + pergola. Vybavená kuchyň (el.sporák, rychlovarná konvice, lednice, základní nádobí, mikrovlnná trouba), možnost vaření - společná pro 4 pokoje.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Krytý plavecký bazén se saunou a párou. V zimě možnost výletů na běžkách. V blízkém okolí několik lyžařských areálů, cca 30km vzdálený lyžařský areál Mitterdorf Philippsreut s lanovkou a téměř 4km upravených sjezdovek. Kino a muzeum přímo ve městě, možnost návštěvy sklářské dílny. Boubínský prales, Lenora - obecní pec na chleba, Schwarzenberský kanál, Stožecká skála (974m n.m.) a Stožecká kaple (950m n.m.), Libín - rozhledna (1096m n.m.), Plešné jezero - ledovcové jezero (vyhlídka nad jezerem), Lipno - největší vodní nádrž v ČR (4870 ha, max. hloubka 20m), Soumarský most - půjčovna lodí. Možnost rybaření.
TOPlist