Apartmány Ráček

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila rodinného typu se nachází v centru obce cca 400m od ski areálu Bublava.
Vybavení a služby
V přízemí domu je k dispozici 1 samostatný 5 lůžkový apartmán s vlastním vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením (WC, sprcha), TV/SAT, Wi-Fi internet. Parkování je možné přímo u objektu. V zahradě je k dispozici posezení, dětský koutek, bazén a ohniště. V zahradním domečku je možné uschovávat kola, lyže apod.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě - moderní rozvíjejíci se lyžařský areál vzdálený 400m (sjezdové tratě všech obtížností a dětská hřiště - ideální rodinné lyžování). Bublava je výchozí bod pro nástup na běžecké tratě (www.krusnehoryaktivne.cz) - Krušnohorská magistrála (česká strana) směr Přebuz (nejmenší město v ČR), Jelení, H. Blatná, Boží Dar. Na něměcké straně vzdálené 1 km od Bublavy je k dispozici cca 150 km strojově upravovaných běžeckých stop - Kammloipe (www.kammloipe.de). Přímo v obci je při dobrých sněhových podmínkách strojově upravován 5 km dlouhý běžecký okruh Bleiberg - Tisovec, 5 km Bublavsky okruh a 5 km okruh Sonnenloipe. V letním období velké množství cyklotras. V létě - možnost cyklistiky - spousta značených cyklotras, pěší turistiky, jízdy na koních, tenis, skalní lezení, koupání, lezecká stěna. Dále na německé straně např. bobová dráha, aquapark, hornické muzeum a další.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz