TOPlist

Apartmánová Vila Meluzína

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila se nachází v centrální části horské obce Háj u Loučné pod Klínovcem v nadmořské výšce 930 m n.m. nad potokem Bílá voda u místní komunikace vedoucí pod SKIAREAL Klínovec. Parkování i v zimních podmínkách přímo před vilou na vlastním parkovišti. K dispozici zdarma SKIBUS, zastávka přímo u dveří domu.
Vybavení a služby
Vila s Wi-Fi zdarma ve všech apartmánech. Ubytování ve dvou apartmánech pro 4-5 osob a v jednom apartmánu pro 10 osob. Každý apartmán pro 4 - 5 osob je vybaven ložnicí s dvoulůžkem, obytnou ložnicí s dvoulůžkem, rozkládací sedací soupravou s přistýlkou, SAT- Smart Internet TV , DVD, rádiem s CD, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, umyvadlem a WC. Ve vstupní hale každého apartmánu je umístěna kuchyňská linka (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice, topinkovač, nádobí atd.) a jídelní kout. K dispozici je další velký samostatný dvoupodlažní apartmán pro 10 osob vybavený obývacím pokojem s velkou sedací soupravou, SAT-LED TV , DVD, hudební soupravou s CD, kuchyní s indukční varnou deskou, dvěmi koupelnami s WC a samost. WC a pěti dvoulůžkovými ložnicemi ve dvou podlažích + 1 dětská postýlka a krmící dětská židlička. Vytápění je ústřední s elektrokotlem, teplou vodu zajišťují elektrické bojlery s ohřevem 20 hod denně. Ve vile se nachází lyžárna-kolárna s přímým vjezdem. Přímo u vily sáňkování a bobování pro děti, pískoviště, zahradní nábytek, gril, potok Bílá voda. Výborný signál pro mobilní telefony.Wi-Fi.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí se nachází osvětlené hřiště na tenis (2km), volejbal, nohejbal, minigolf, půjčovna kol, horských koloběžek - přeprava kol na lanovkách zdarma, Sportcentrum. moderní krytý relaxační bazén s vodopádem, perličkou, vodním hřibem a masážními tryskami, sauna, fitcentrum, billiard, pool. Možnost využití cyklistických a běžeckých tras v okolí, špičkové lyžování na Klínovci (2,2km), Božím Daru (6km) nebo v Oberwiesenthalu (3km, též letní sáňkařská dráha), ideální pro výlety do Německa např. parní železnicí z Oberwiesenthalu do přírodního parku nebo do rozsáhlého krytého vodního světa s tobogány v Geyeru, či letního aquaparku v Klášterci nad Ohří, kde je největší tobogan v ČR, 8 bazénů, skluzavky a spousta dalšího. Zajímavá je i návštěva největšího českého zooparku v Chomutově s Eurosafari nebo Karlových Varů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz