Poloha a dosažitelnost

Vila Chutnovka se nachází 100km severovýchodně od Prahy v poklidné, tiché vesnici Chutnovka, 5km za městem Turnov (GPS: 50°35'17,9''N,15°12'49,93''E). Z Prahy: Po dálnici E65 směr Mladá Boleslav – Turnov - z Turnova směr Lomnice nad Popelkou (cca 5km ) - Chutnovka (za prvním domem odbočka vlevo) - potom cca 500 metrů rovně, na návsi poslední dům vpravo; celkem 90km. Z Brna: Svitavy – Hradec Králové – Jičín – Rovensko pod Troskami – Lestkov – Loktuše (po hlavní vlevo) – Chutnovka (druhá odbočka vpravo) - potom cca 500 metrů rovně, na návsi poslední dům vpravo; celkem 210km.

  Vybavení a služby

V domě jsou tři samostatné byty: 3+1 (67m²) se dvěma WC, 2+kk (53m²) se dvěma WC, 1+kk (48m²) s balkónem. Každý byt má vlastní nadstandardně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnka, myčka nádobí, sporák, rychlovarná konvice, veškeré příbory a nádobí), koupelnu, WC a TV. Každý host dostane měkoučký ručník a osušku. Součástí domu je garáž, parkovat lze bez problémů i před domem. Venku je dostatečně velká zahrada (ze všech stran ohraničená) s houpačkou, ideální k příjemnému posezení a grilování. K dispozici je Vám uzamykatelná místnost na kola. Pro děti cestovní postýlky a krmicí židlička. 3x týdně zajíždí k domu pojízdná prodejna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí krásná příroda, 100 m les a hranice CHKO, skalní města, hrady, zámky (viz. odkaz vlevo "Místa v okolí" + 2 km jeskyně Postojna, též Amerika, největší jeskyně Českého ráje). Výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, lyžování. Město Turnov 5 minut autem.

Zpět


TOPlist
  Vila Chutnovka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Vila Chutnovka
Ceník ubytování a stravování