TOPlist

Vila Chutnovka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vila Chutnovka se nachází 100km severovýchodně od Prahy v poklidné, tiché vesnici Chutnovka, 5km za městem Turnov (GPS: 50°35'17,9''N,15°12'49,93''E). Z Prahy: Po dálnici E65 směr Mladá Boleslav – Turnov - z Turnova směr Lomnice nad Popelkou (cca 5km ) - Chutnovka (za prvním domem odbočka vlevo) - potom cca 500 metrů rovně, na návsi poslední dům vpravo; celkem 90km. Z Brna: Svitavy – Hradec Králové – Jičín – Rovensko pod Troskami – Lestkov – Loktuše (po hlavní vlevo) – Chutnovka (druhá odbočka vpravo) - potom cca 500 metrů rovně, na návsi poslední dům vpravo; celkem 210km.
Vybavení a služby
V domě jsou tři samostatné byty: 3+1 (67m²) se dvěma WC, 2+kk (53m²) se dvěma WC, 1+kk (48m²) s balkónem. Každý byt má vlastní nadstandardně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnka, myčka nádobí, sporák, rychlovarná konvice, veškeré příbory a nádobí), koupelnu, WC a TV. Každý host dostane měkoučký ručník a osušku. Součástí domu je garáž, parkovat lze bez problémů i před domem. Venku je dostatečně velká zahrada (ze všech stran ohraničená) s houpačkou, ideální k příjemnému posezení a grilování. K dispozici je Vám uzamykatelná místnost na kola. Pro děti cestovní postýlky a krmicí židlička. 3x týdně zajíždí k domu pojízdná prodejna.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí krásná příroda, 100 m les a hranice CHKO, skalní města, hrady, zámky (viz. odkaz vlevo "Místa v okolí" + 2 km jeskyně Postojna, též Amerika, největší jeskyně Českého ráje). Výborné podmínky pro turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, lyžování. Město Turnov 5 minut autem.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz