Valašská dřevěnice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v okrajové části Rožnova pod Radhoštěm, 15 minut chůze od centra, včetně autobusového a vlakového nádraží. V těsné blízkosti je potom autobusová zastávka Na Mlýnku se spojením na Hutisko-Solanec, Soláň, Velké Karlovice, Horní Bečvu a Pustevny.
Vybavení a služby
Pro 4-8 osob. Dva dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s možností přistýlky (+ možnost přistýlky i na lehátkách), kuchyně s plynovým sporákem a lednicí, nově zrekonstruovaná koupelna s teplou vodou, samostatné WC. Plynové topení. Oplocená zahrada s posezením, grilem a houpačkou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Léto:město Rožnov pod Radhoštěm - www.roznov.cz, Valašské muzeum v přírodě - www.vmp.cz, Pustevny a Radhošť - www.pustevny.cz, Soláň - www.zvonice.eu, Velké Karlovice - www.velkekarlovice.cz, množství turistických a mototuristických stezek, cyklotrasy (viz výše uvedené webové stránky) , horolezecké terény. Zima: sjezdovky a běžecké trasy - www.beskydy.cz (záložka Lyže-aktuální info)
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz