Poloha a dosažitelnost

Objekt Ubytovny Hotel Pošta se nachází v samém centru Nejdku a nelze jej přehlédnout. Po zastavení na STOP na náměstí je objekt přímo proti Vám.Do Nejdku se dá přiject od Karlových Varů, či od Potůčků i železnicí. Autem též od K.Varů, Perninku, Nových Hamrů, Božího Daru, Kraslic, Sokolova, Nové Role. Nejdek je cca 14km od Karlových Varů a 22km od Božího Daru (přechod do Německa)a 18km od Potůčků (přechod do Německa).

  Vybavení a služby

2,3,4 lůžkové pokoje s umyvadlem bez sociálního zářízení. Sociální zařízení je na chodbě spolu se sprchami. Pokoje čisté, prostorné. Společenská místnost s TV, kuchyňka s lednicí k dispozici. TV možno zapůjčit na pokoj. Okna mají výhled na náměstí či do dvora. Možnost parkování aut na uzamčeném dvoře hotelu. Na recepci možnost připojení k internetu na vyžádání.

  Rekreace a služby v okolí

V centru Nejdku je barokní kostel Svatého Martina, Nejdecká hradní věž, obnovená Křížová cesta. Nejdek je horské turistické město s překrásnými běžeckými upravovanými trasami v okolí. V okolí též cyklotrasy. V zimě Skibus na Boží Dar. V Potůčkách a Nových Hamrech - menší plavecké bazény. Na podzim houbařský ráj. Hrad Loket vzdálen jen 19km a SPA lázně Karlovy Vary 14km a Jáchymov 23km. V okolí přírodní pozoruhodnosti.

Zpět


TOPlist
  Ubytovna Hotel Pošta Nejdek
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytovna Hotel Pošta
Ceník ubytování a stravování