Poloha a dosažitelnost

Ubytovací objekt se nachází ve střední části obce. Autobusová zastávka - Deštné v O.h.- Hotel Národní dům je cca 150m. Pro dopravu vlastním autem je příjezd po místní komunikaci. Od Hotelu Nár.dům směr Panorama vzdálenost od hl.sinice po odbočení 120m - objek je RD č.p.7 s označením. V blízkosti je kostel sv.Máří Magdaleny, Muzeum zimních sportů, turistiky a řemesel.

  Vybavení a služby

Vybavení pokojů TV+SAT. 4 lůžka noční stolky, stůl + 4 židle, šatní skříň. Společná kuchyňka vybavená nádobím, chladnička apod. Venkovní bazén a možnost grilování a opékání v letním období.

  Rekreace a služby v okolí

Krytý bazén a sauna v Hotelu Národní dům přístupný veřejnosti. Možnost projížďky na koních - Jízdárna ADAM - Kotizovi cca 500m. V zimním období půjčovna lyží a servis u sjezdovky MARTA II. - 1km. V letních měsících možnost využití vlastního bazénu u objektu, venkovní posezení s možností grilování. Zajímavé turistické trasy - Velká Deštná, Šerlich a další. Možnost návštěvy zámků v Opočně a v Novém Městě nad Metují, Dobruška - F.L.Věk, Rychnov Nad Kněžnou. Pro další informace je možnost využít služeb místního IC - www.destne.info

Zpět


TOPlist
  Ubytování - Václav Verner
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování - Václav Verner
Ceník ubytování a stravování