Ubytování v soukromí SKI č.73

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v horní části klimatických lázní Karlova Studánka, na začátku místní části zvané „Hubertov“ s výhledem na lázeňskou kolonádu. Chůzí se dostanete do centra za 5 minut. Asi 50m od našeho domu se nachází autobusová zastávka. Spojení do Karlovy Studánky: Autem: od Bruntálu přes Malou Morávku (21km) nebo přes Vrbno pod Pradědem (27km). Z Jeseníku přes obec Bělá pod Pradědem – Vidly – Vrbno pod Pradědem (35km). Od Šumperka přes Rýmařov – Malou Morávku (70km). Vlakem: do Bruntálu – dále autobusem přes Vrbno pod Prad. (27km) nebo přes Malou Morávku (20km). Autobusem: - dálkovým spojením: Jeseník – Karlova Studánka, Olomouc – Karlova Studánka, Ostrava – Karlova Studánka.
Vybavení a služby
Moderně zařízené pokoje,některé se starodávnou klenbou,1x apartmán s 2lůž.+3lůž.pokojem,1x apartmán 3lůž.s možností využít infrasaunu za poplatek,1xapartmán 2lůž.V každém apartmánu možná přistýlka,WC,sprcha,Tv,připojení k internetu,vybavená kuchyň,lednice,vařič,var.konvice,samostat.vchod.Párkování vozidla za plotem u domu,úschovna kol,lyží zdarma.Venkovní posezení,krb,půjčovna sjezdových,běžeckých kompletů v objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lázně Karlova Studánka nabízí ideální turistické podmínky ve středu Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v zimě výborné sněhové podmínky - lyžařské vleky v místě i v blízkém okolí,pro sezonu 2014 je na místním vleku 10% sleva pro ubytované, běžecké tratě. Ve vzdálenosti 100m nad dolním parkovištěm v obci je umístěn vlek dlouhý 540m s převýšením 110m a klasifikací modrá, umělé zasněžování (s možností večerního lyžování od 18.00 do 21.00 hod.) V létě možnost využití 2 tenisových kurtů, a okolních cyklostezek pro horskou cyklistiku. Celoročně k dispozici tělocvična a fitcentrum Orlík,krytý bazén,sauny. V letním období lázně pořádají různé kulturní programy ve stylové hudební hale. V horní části lázeňského parku je umístěna ojedinělá geologická přírodní expozice s 340 exponáty dokumentující geologický vývoj celého Jesenicka na jednom místě. Možnost zakoupení lázeňských procedur.Centrum obce je vzdáleno asi 300m od domu. Zde se nachází Česká pošta, bankomat ČSOB, Informační centrum IMPULS a prodejna, Minimarket, Cukrárna Dagmar, bistro Pod Věží, bistro U vodopádu, Krámek se suvenýry, hotel a restaurace Džbán, potraviny, 2 parkoviště.
TOPlist