Ubytování v soukromí SKI č.73

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dům se nachází v horní části klimatických lázní Karlova Studánka, na začátku místní části zvané „Hubertov“ s výhledem na lázeňskou kolonádu. Chůzí se dostanete do centra za 5 minut. Asi 50m od našeho domu se nachází autobusová zastávka. Spojení do Karlovy Studánky: Autem: od Bruntálu přes Malou Morávku (21km) nebo přes Vrbno pod Pradědem (27km). Z Jeseníku přes obec Bělá pod Pradědem – Vidly – Vrbno pod Pradědem (35km). Od Šumperka přes Rýmařov – Malou Morávku (70km). Vlakem: do Bruntálu – dále autobusem přes Vrbno pod Prad. (27km) nebo přes Malou Morávku (20km). Autobusem: - dálkovým spojením: Jeseník – Karlova Studánka, Olomouc – Karlova Studánka, Ostrava – Karlova Studánka.
Vybavení a služby
Moderně zařízené pokoje, některé se starodávnou klenbou, 1x apartmán s 2lůž.+3lůž. pokojem, 1x apartmán 3lůž., 1x apartmán 2lůž. V každém apartmánu možná přistýlka, WC, sprcha, Tv, připojení k internetu, vybavená kuchyň, lednice, vařič, var.konvice, mikrovlnka, samostat.vchod. Parkování vozidla za plotem u domu, úschovna kol, lyží zdarma. Venkovní posezení, krb, půjčovna sjezdových, běžeckých kompletů v objektu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lázně Karlova Studánka nabízí ideální turistické podmínky ve středu Chráněné krajinné oblasti Jeseníky, v zimě výborné sněhové podmínky - lyžařské vleky v místě i v blízkém okolí,pro sezonu 2014 je na místním vleku 10% sleva pro ubytované, běžecké tratě. Ve vzdálenosti 100m nad dolním parkovištěm v obci je umístěn vlek dlouhý 540m s převýšením 110m a klasifikací modrá, umělé zasněžování (s možností večerního lyžování od 18.00 do 21.00 hod.) V létě možnost využití 2 tenisových kurtů, a okolních cyklostezek pro horskou cyklistiku. Celoročně k dispozici tělocvična a fitcentrum Orlík,krytý bazén,sauny. V letním období lázně pořádají různé kulturní programy ve stylové hudební hale. V horní části lázeňského parku je umístěna ojedinělá geologická přírodní expozice s 340 exponáty dokumentující geologický vývoj celého Jesenicka na jednom místě. Možnost zakoupení lázeňských procedur.Centrum obce je vzdáleno asi 300m od domu. Zde se nachází Česká pošta, bankomat ČSOB, Informační centrum IMPULS a prodejna, Minimarket, Cukrárna Dagmar, bistro Pod Věží, bistro U vodopádu, Krámek se suvenýry, hotel a restaurace Džbán, potraviny, 2 parkoviště.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz