Poloha a dosažitelnost

Ubytování v soukromí ve vesnici Dolní Dunajovice. Čtyřicet kilometrů jižně od Brna směrem na Mikulov. Z jedné strany dominanta jižní Moravy Pálava ze strany druhé národní příprodní památka Dunajovické kopce.

  Vybavení a služby

Dvě ubytovací jednotky s kapacitou 10 lůžek. V každé ubytovací jednotce - obývací prostor, kuchyňský kout s ledničkou, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, elektrickým vařičem a základním jídelním vybavením. WC se sprchovým koutem. V obývací části rozkládací pohovka. Ložnice se čtyřmi lůžky. Možnost grilování, úschovy kol, cykloturistiky. Vinné stezky, sklípky. Služby v obci - restaurace, hospůdky, vinárny, pizzerie, obchody, pošta, tenisové kurty, dětské hřiště. Možnost řízené degustace v nejdelším sklepě ve vesnici.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti koupání v Novomlýnských nádržích nebo na koupališti Mikulov, Hustopeče, Břeclav. Termální koupaliště v hotelu Thermal Pasohláky, v lázních Lednice. Výlety - CHKO Pálava, jeskyně Turold u Mikulova, zámek Mikulov, zámek Valtice, Lednicko-valtický areál(zámek, zahrady, minaret, skleník, akvárium), ZOO Hodonín.

Zpět


TOPlist
  Ubytování u Zouharů Dolní Dunajovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování u Zouharů
Ceník ubytování a stravování