Poloha a dosažitelnost

Obec Dolejší Krušec je cca 25km od hranic s Německem. Nachází se na okraji Národního parku Šumava, mezi obcemi Hartmanice a Dlouhá Ves, 10km od města Sušice. Ubytování je v rodinném domě na začátku obce. Kolem domu jsou lesy, které zaručují klidné a tiché prostředí. Apartmán má vlastní bezbariérový vstup. Objekt je oplocen. Parkování u domu zdarma.

  Vybavení a služby

Apartmán o rozloze 45m2 je centrálně vytápěn. V místnosti jsou dvě manželské postele, palanda s dvěma lůžky, (možnost dětské postýlky), TV+DVD, dětský koutek a plně vybavená kuchyně s el.sporákem, rychlovarnou konvicí, lednicí. V koupelně se nachází sprchový kout, wc, topení na sušení prádla a základní vybavení pro děti (nočník, schůdek, prkýnko na záchod). Pro volný čas jsou k dispozici společenské hry nebo knihy. K večernímu posezení lze využít ohniště či gril.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Ubytování U Řezbáře zahrnuje možnost po domluvě shlédnout řezbářskou show s motorovou pilou. Milovníci dřeva si mohou zakoupit originál suvenýr vyrobený přímo od řezbáře. V létě je krásné koupání v řece Otavě, v kempu Annín (2km), v koupališti či krytém bazénu v Sušici (10km). Pro odvážné je možnost využití adrenalinových služeb Offparku Sušice. V okolí jsou bohaté cyklotrasy. Mezi nejzajímavějšími turistickými cíli je kostel sv. Mořice (4km), sklárna Annín, hrad Kašperk, Rabí a Velhartice. Nedaleko odsud jsou hlavní šumavská střediska - Horská Kvilda, Modrava, Srní, Železná Ruda. Lyžařský vlek lze navštívit v Kašperských Horách či v Hartmanicích. Sáňkování a bobování na vlastní strmé louce za domem přijde k duhu zejména rodinám s dětmi. K objektu patří soukromé pozemky, na kterých je možné různé sportovní a jiné vyžití.

Zpět


TOPlist
  Ubytování U Řezbáře Dolejší Krušec
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování U Řezbáře
Ceník ubytování a stravování