Poloha a dosažitelnost

Ubytování v turistickém středisku Malá Morávka, ležícím v těsné blízkosti nejvyšší hory Jeseníků (Praděd) a 7km vzdálených lázní Karlova Studánka. Dojezd autem, autobusová zastávka 5 min., žel. stanice 15 min.

  Vybavení a služby

V rámci ubytování Vám nabízíme menší, útulný penzion, ideální pro odpočinek rodin s dětmi a všechny milovníky přírody Jeseníků. Vhodné také pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí a uzavřenou společnost. Maximální kapacita je 16 osob ( + 4 osoby v sousedícím, samostatném apartmánu ). K dispozici jeden dvoulůžkový, dva čtyřlůžkové a jeden šestilůžkový pokoj (+ dva dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením v apartmánu). Pro Vaše max. pohodlí je na pokojích posezení s LCD TV ( včetně USB ), součástí vybavení každého pokoje je i lednice. V objektu je možnost vaření a stravování ve společné kuchyni. Součástí kuchyně je i společná jídelna. Vybavení kuchyně: 2 plynové, čtyřplotýnkové varné desky s odsavači par, vestavná el. trouba Electrolux, kávovar Tassimo-Bosch, mikrovlná trouba, 2 rychlovarné konvice, 2 toustovače. Vybavení kuchyně také zahrnuje hrnce, pánve, talíře, hrnky, skleničky, příbory a veškeré drobné potřeby určené k vaření. Sociální zařízení vlastní, vlastní/společné. V penzionu jsou dvě nové koupelny a tři WC. Pro nejmenší je zde dětský koutek. K dispozici také lyžárna. Možnost úschovy kol. Topení ústřední a podlahové. V objektu se nekouří. Dále, ve vedlejším objektu, nabízíme samostatný apartmán s vlastním sociálním zařízením. Kapacita – 4 osoby. Na dvou pokojích apartmánu standartně lednice, LCD TV, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice (příbory, hrnky, sklenice, talíře). Není zde možnost vaření a užívání společné kuchyně ve vedlejším objektu. Topení ústřední a podlahové. Možnost připojení k internetu - WIFI. V objektu se nekouří. Všem ubytovaným je pro příjemný pobyt k dispozici velká část oplocené zahrady s bazénem, trampolínou, dětskou houpačkou a prolézačkou, pískovištěm, venkovním posezením, ohništěm a grilem (viz foto). Parkování v oplocené části zahrady u objektu. Své zvířecí miláčky zanechte prosím doma. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

V zimě možnost provozování lyžařských sportů v blízkých zimních střediscích uspokojí náročného i začínajícího milovníka zimních sportů. V létě především možnost turistiky, cykloturistiky, apod. Restaurace 50m, Pizzerie 10 min. Obchod v dosahu. Lanové centrum, horské koloběžky a pod.

Zpět


TOPlist
  Penzion U potůčku Malá Morávka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U potůčku
Ceník ubytování a stravování