PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ubytování u Kocůrku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nově zrekonstruovaná chalupa ve Velkých Karlovicích. Možnost parkování u chalupy.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 až 16 osob ve 4 ložnicích. Předmětem naší činnosti je pouze prostý pronájem nemovitosti - neposkytujeme žádné služby, jako nájemce užíváte nemovitosti jako vlastník za současného vyloučení práv třetích osob (ve stejné době a na stejný prostor běží pouze jeden nájemní vztah). Při větším počtu ubytovaných ( větší skupiny ), je možnost domluvit ubytování i ve vedlejší chalupě u Elišky, kterou vlastní má sestra a poskytuje jí také k pronájmu. Ubytování disponuje dvěma patry - První patro - pokoj č. 1.manželská postel a patrová postel + TV televize, pokoj č. 2.tři lůžka. Druhé patro - pokoj č. 1 manželská postel + 1x výsuvná dvoulůžková postel + samostatné lůžko, pokoj č. 2.1 manželská postel + 1x výsuvná dvoulůžková postel. Možnost poskytnutí 1x cestovní postýlky. V každém pokoji je TV televize. Koupelny: V prvním patře je vybavená koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Ve druhém patře je vybavená koupelna se sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC. V prvním patře je plně vybavená kuchyň, kde najdete mikrovlnou troubu, elektrický sporák, troubu, varnou konvici, lednici, mrazák a veškeré kuchyňské nádobí. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem, ve kterém najdete sedací pohovku, TV televizor, dětská jídelní židlička. Ve druhém patře je plně vybavená kuchyň, kde naleznete mikrovlnou troubu, dvouplotýnkovou varnou desku, varnou konvici, lednici, mrazák a veškeré kuchyňské nádobí. Kuchyň je propojena s obývacím pokojem, ve kterém najdete sedací pohovku, TV televizor. WIFI PŘIPOJENÍ ZDARMA!!! Nově je přímo u chalupy postavená zastřešená pergola s lednicí, grilem a posezením. Také je v letní sezóně k dispozici ohniště. Venkovní plynový gril je k dispozici pouze od dubna do října! Gril je každý povinen po použití uvést do původního stavu ( očistit, umýt )!!!! Na ty nejmenší čeká dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, pískoviště, trampolína a fotbalové branky. Hřiště i trampolína je společné i pro ubytované vedlejší chalupy. Trampolína je k dispozici pouze během hlavní letní sezony. Z bezpečnostních důvodů nenechávejte děti bez dozoru v objektu ani v jeho bezprostředním okolí. Nově je zde v provozu FINSKÁ SAUNA!!!! Od letní sezóny 2021 bude také k dispozici VÍŘIVKA za poplatek ( 500,-Kč/týdenní pobyt )v zimních měsících kvůli mrazu bohužel nemůžeme být v provozu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Velké Karlovice patří mezi jedny z nejkrásnějších vesnic na česko - slovenském pomezí. Velké Karlovice se nachází v Chráněnné krajinné oblasti Beskydy, přitažlivé svými přírodními krásami. Svou rozlohou se řadí mezi největší obce ČR. Můžete zde najít pestré využití volného času ve všech ročních obdobích. Velké Karlovice jsou typickou valašskou obcí. Najdete tu ještě zachovalé pastviny s menšími stády ovcí, najdete zde stavení v horách, kde se ještě dnes hospodaří. Objevíte tu své Valašsko, najdete si zde svá místa. Ubytování je situováno nedaleko centra v blízkosti lyžařského areálu Machůzky a cyklostezky Bečva. V obci je široká nabídka turistických i cyklistických tras. Cyklostezka Bečva www.cyklostezkabecva.com bezpečná a komfortní stezka sledující tok Bečvy je ideální pro cyklisty a in - line bruslaře každého věku. Je zde také v blízkosti nově zrekonstruované koupaliště a přírodní koupaliště zvané Balaton je v nedaleké obci Nový Hrozenkov. V zimě je v obci k dispozici spoustu lyžařských areálů. Nachází se zde plno upravených běžeckých tras a v blízkosti ubytování se nachází také kluziště. V nedalekém údolí Leskové se nachází relaxační areál s termálními bazény se slanou vodou.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz