Ubytování v soukromí - Sochanovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování v soukromí se nachází v rodinném domku kousek od středu obce Deštné v Orlických horách. V blízkém okolí je pošta, autobusová zastávka, pizzerie, obchod. Parkování přímo u rodinného domku.
Vybavení a služby
Apartmán nabízí dva třílůžkové pokoje, obývací kout spojený s vybavenou kuchyní (el.sporák, lednice s mražákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, televize a TV DIGI satelitní programy v češtině). Dále je koupelna, ve které je sprchový kout, umyvadlo a WC. K dispozici je venkovní sezení,ohniště a zahradní gril. PŘI POBYTU NENÍ NUTNÉ OBSADIT VŠECHNA LŮŽKA. Možnost připojení wifi.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Obec Deštné v Orlických horách je svou polohou a nadmořskou výškou ideálním místem pro lyžování, cyklotrasy a celoroční turistiku. K dispozici je vyznavačům lyžování půjčovna sportovního vybavení a pro začátečníky lyžařská škola. Nejčastějším cílem rekreantů bývá nejvyšší hora VELKÁ DEŠTNÁ (1115m.n.m.). V obci se nachází pošta, prodejna novin a suvenýrů, obchod se smíšeným zbožím, několik hospůdek, pizzerie. Deštné v Orlických horách má velmi příznivé podmínky pro milovníky lyžování, turistiky, ale i pro toho, kdo hledá klidné ubytování v Orlických horách.
TOPlist