Ubytování Senohrábek

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
OD LIBERCE (OD Prahy): Směr Frýdlant v Čechách,v Mníšku směr Raspenava - Hejnice, Oldřichov v Hájích.

OD CHRASTAVY (OD Děčína):Směr Frýdlant v Čechách,v Nové Vsi směr Liberec, v Mníšku první křižovatka směr Liberec, druhá křižovatka směr Raspenava - Hejnice, Oldřichov v Hájích.

OLDŘICHOV V HÁJÍCH: Po pravé straně silnice - hospoda, pošta, asi po 150m odbočit doprava do oplocené zahrady „cedule UBYTOVÁNÍ“, kde je parkoviště pro každý objekt tři auta.
Vybavení a služby
Rekreační domky se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Oldřichov v Hájích. Obec leží přibližně 12km od Liberce a 8km od Frýdlantu v Čechách, v půvabné krajině západní části Jizerských hor, které nabízejí svým návštěvníkům výborné podmínky k letní i zimní rekreaci. Rekreační chalupy jsou ideálně položeny v centru Oldřichova v Hájích, restaurace, samoobsluha, zastávka autobusu – 300m, železniční zastávka – 750m (směr do Liberce, Frýdlantu v Čechách a Hejnic).

Vhodné pro pobyty týdenní, víkendové nebo po dohodě i jinak dlouhé. Jedná se o pronájem celého objektu (domku) pro rodinné dovolené, školení, zájezdy, svatby, atd.

V každém domku je 3x 2-lůžkový pokoj, 1x 4 -lůžkový pokoj s přistýlkou, společenská místnost s krbem, televize, koupelna s WC, kuchyň (elektrický sporák, chladnička, mrazák, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí), 1x WC samostatné v patře.

Parkování na parkovišti na částečně oploceném pozemku. K dispozici je, zahradní posezení, zahradní gril. V okolí je několik možností koupání, (přehrada Fojtka, přehrada Mlýnice, koupaliště Krásná studánka, rybník Šolcák), v Liberci plavecký bazén a Agvapark Babylon. Golf Y Fojtka 3km.
Rekreace a služby v okolí
V okolí jsou hřebeny Jizerských hor, které se nabízejí k pěší turistice a výletům na kole. Většina hřebenových cest je panelových, nebo asfaltových. Okolí nabízí celou řadu výletů- např. návštěva Liberecké ZOO a Botanické zahrady, zámku Frýdlant a Lázně Libverda, Obřího sudu, nebo vyjížďka do nedalekého Polska, kde se nachází po ca. 1/2 hodiny jízdy autem přehrada Witka , přehrada Lesnianskie jezero nad kterým se vypíná nádherný zámek Czocha a po několika málo kilometrech přehrada Zlotniky. V tomto okolí jsou ke zhlédnutí i další zajímavé zámky a zříceniny. Další výlety – zámek Sychrov, Frýdštejn, Trosky, Sedmihorky. Vyjížďka do Německa, Žitava, Gerlic – Bernsdofsee – zatopený lom plocha 4x větší než Máchovo jezero, možnost koupání, surfování, bruslení na kolečkových bruslích, jízda na kole okolo jezera v délce 14km po rovině.

Cykloturistika možnost nenáročných i náročnějších výletů do okolí vhodné pro trekingová i horská kola, syngltrek 10 km, pěší výlety i procházky,spousta skalních vyhlídek včetně možnosti lezení po skalách. Inlainová dráha v délce 3,5km pod chalupou.

Lyžování sjezdovky Ještěd, Bedřichov, Severák, běžky Jizerská magistrála s upravovanou trasou až do Oldřichova. Pro nenáročné sjezdovka v délce 400m přímo v Oldřichově v Hájích (víkendy).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz