Ubytování pod Ondřejníkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází na polosamotě nad obcí Kunčice pod Ondřejníkem.Zadejte adresu do map na Seznamu. U hostince Huťařství odbočíte na Tichou, přejedete 2 mostky přes potok a za druhým mostkem odbočíte z asfaltové silnice vpravo na polní cestu. Udržovanou polní cestou vyjedete až nahoru pod les - v zimě vhodné sněhové řetězy. Z chalupy je krásný výhled na Radhošť a panorama Beskyd.
Vybavení a služby
Pronajímáme: 1. Do 12 osob celý objekt (možné 3 přistýlky po 180Kč/noc), tj.5 ložnic se samostatnými vchody, 2 WC, koupelna ( sprcha + vana), velká kuchyň s jídelním koutem a televizním posezením. Kromě kuchyně je vybavenou kuch.linkou zařízena i největší ložnice, čili v objektu: dvě kuch.linky + nádobí, dvě mikrovlnky + vařiče + varné konvice, dvě lednice. 2. Do 8 osob pronajímáme jen přízemní uzavřený apartmán, tj.3 ložnice, 1 WC,koupelna, spíž s lednicí, kuchyň + jídelna. 3. Pro 2 osoby (možné 2 přistýlky po 200Kč/noc) nabízíme velkou ložnici s vybavenou kuch.linkou, TV, spíž s lednicí, WC, koupelna. Chalupa je vytápěna pomocí tepelného čerpadla, v kuchyni je možno přitápět i vařit na sporáku na tuhá paliva.V objektu jsou 3 TV a WIFI(gratis). Možnost úschovy kol nebo lyží. Venkovní posezení - pergola s krbem a volné ohniště na táboráky. Menší hřiště se sítí na míčové hry.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hostům k dispozici: okolní louky, lesy, houbaření, cyklistika, turistika. Na našem svahu je přistávací plocha pro padákové létání s vrcholu "Skalka". Koupání: 800m nevyhřívaný bazén v přírodě, 5km Frenštát aquapark. Čeladná (5km): Rehabilitační centrum (protiproud, masáže...), Polárium (-120°C), golf, tenis, menší sjezdovky. Pustevny (lanovka 8km): Ski centrum, turistika. U dolní stanice lanovky provazové centrum Tarzánie. Výlety: Frýdlant - Ostravice - Lysá Hora; Ostravice - Bílá (lyžování) - Staré Hamry - Grúň (lyžování); Podolanky - "Srdce Beskyd" (borůvky); Rožnov (skanzen), Štramberk (trúba), Kopřivnice...
TOPlist