Poloha a dosažitelnost

Ubytování se nachází u hlavní silnice ve směru Tanvald - Harrachov, možnost parkování přímo u objektu. V blízkosti je také jak autobusová (Desná odbočka), tak vlaková zastávka (Desná Pustinská), obě ve vzdálenosti asi 300m.

  Vybavení a služby

V pokoji č.1 jsou 2 lůžka s možností přistýlky (rozkl.sedačka) v pokoji č.2 je k dispozici 5 lůžek rovněž s možností přistýlky. Kuchyně je plně vybavená, vaření na plynovém sporáku. Toto vše se nachází v prvním patře domu. Sociální zařízení (sprcha, 2 WC) je v přízemí. Je zde i dostatek prostoru pro lyže a kola. V domě je umístěna sklářská dílna s vlastní prodejnou. Po domluvě možnost ukázky sklářské výroby.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

V blízkosti se nachází několik skiareálů: Černá Říčka, Čáp Příchovice, Rejdice, Paseky nad Jizerou, Tanvaldský Špičák, spousta běžeckých tratí, které jsou velmi dobře upravené. V okolí je mnoho cyklotras a turistických stezek. Krytý bazén v Jablonci nad Nisou (17km), pivovar Novosad a pivní lázně v Harrachově. Bowling Motorest Kořenov. Restaurace Izerína je ve vzdálenosti asi 1km.

Zpět


TOPlist
  Ubytování nad sklářskou dílnou Desná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování nad sklářskou dílnou
Ceník ubytování a stravování