Ubytování Müller - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování Müller

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jizerské hory patří k nejkrásnějším pohořím Čech. Chráněná krajinná oblast Jizerské hory je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, víkendový sportovní víkend či firemní akci. Ubytování v Jizerských horách poskytuje výborné podmínky pro turistiku, sport a rekreaci. A právě v této atraktivní horské oblasti na severu České republiky, v údolí řeky Kamenice v Jizerských horách, u obce Tanvald Vám nabízíme příjemné ubytování.
Vybavení a služby
Součástí každého z pokojů je sociální zařízení WC + sprcha. Kuchyňské vybavení včetně jídelního servisu a lednice. Společenská místnost s televizí, digitálním satelitem DVD rekordérem. Další poskytované služby: parkování na vlastním zabezpečeném pozemku u objektu, zahrada s možností využití zahradního grilu. Součástí ubytování je vlastní kuchyňské vybavení, kde lze využít možnosti vlastního vaření. Po dohodě je možné připravit snídani pro ubytované. Stravování je též možné i v nedalekých restauracích.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výběr z toho, co okolí v Jizerských horách nabízí: • možnost jízdy na kole po značených cyklotrasách • lyžování na lyžařských běžeckých tratích v atraktivní lokalitě Jizerských hor • velké množství sjezdovek a lyžařských vleků podle vlastních lyžařských kvalit • možnost provozování turistiky po výborně značených turistických cestách • možnost návštěv kulturních památek a dostupnost zajímavých míst typických pro místní lokalitu • dostupnost přírodních koupališť i krytých veřejných plaveckých bazénů. V zimě jsou zde desítky kilometrů běžeckých tratí, lyžařské stopy doslova křižují Jizerské hory. Milovníci sjezdového lyžování mají možnost lyžovat v horských střediscích a areálech, kde je dostatek kvalitních sjezdovek i pro náročné lyžaře. V létě jsou Jizerské hory ideálním místem pro cyklisty, je zde k dispozici hustá síť značených cyklostezek. Za zmínku a hlavně za prohlídku stojí i naučné stezky, vzácné lokality Jizerských hor jsou chráněné, ale i přístupné.
TOPlist