Ubytování Milan Cupák - Poloha, Služby, Okolí

Ubytování Milan Cupák

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování se nachází v horní části lázní Karlova Studánka s výhledem na lázeňskou kolonádu, v blízkém okolí les a historická kaple sv. Huberta. Autobusové spojení: přímé spoje z velkých okresních měst přímo do Karlovy Studánky (zastávka autobusu 100m od objektu). Vlakové spojení: vlakem lze dojet do Bruntálu, případně Vrbna pod Pradědem a odtud autobusem do Karlovy Studánky.
Vybavení a služby
Ubytování je vhodné k rodinné rekreaci (po celkové rekonstrukci), všechny tři pokoje v přízemí, včetně vybavené kuchyně, je možné využít jako apartmá, sociální zařízení je společné pro všechny 3 pokoje – sprchový kout, WC. Objekt je vytápěn ústředním topením. Ve druhém patře se nachází apartmán s kapacitou až čtyř lůžek s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením (WC, sprchový kout). Mezi patry je možné využít posezení pro hosty a v letních měsících je možno využít posezení na zahradě.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Nejbližší vlek je ve vzdálenosti 800m. V areálu Ovčárna jsou ideální podmínky pro zimní sporty, 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Kyvadlová doprava na Ovčárnu se nachází 100m od ubytování. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu a krytého bazénu v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny v přilehlém okresním městě Bruntál (20km). Letní aktivity: Vášnivým hráčům tenisu jsou k dispozici tenisové kurty (800m). V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek, malin a hřibů. Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě.
TOPlist