Apartmány Stránský

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytovací zařízení je situováno ve střední části obce naproti lyžařským vlekům a při cestě na Jizerskou magistrálu. Příjezd z hlavní silnice je od Informačního centra ke kostelu, odtud vpravo čtvrtý dům. Parkování před domem.
Vybavení a služby
Ubytování ve dvou samostných apartmánech s vlastním vchodem. Každý ubytovací apartman je samostatný a plně vybavený pro celoroční pobyt sociálním zařízením se sprchou a WC. Kuchyňky s dřezem, mikrovlnnou troubou, vařičem, varnou konvicí spolu s lednicí a potřebným nádobím pro vaření i stolování dávají možnost malého vaření. Obývací prostor s pohodlným selským nábytkem, TV+SAT a vyhřívanou podlahou. Ložnice včetně nočních lampiček. Prostor pro lyže, kola, kočárky v objektu.Ve výbavě i pračka s ušička prádla.
Rekreace a služby v okolí
Přes pozemek prochází modře značená cesta na Královku. V létě jsou zde ideální podmínky pro vyznavače cykloturistiky a turistiky, v zimě pro milovníky sjezdového i běžeckého lyžování.Dostupnost vlakem autobusem i městskou dopravou.Nástup na Jizerskou magistrálu je asi 600m od objektu na Zimním stadionu.V létě tenisové kurty,jízda na koních,množství restaurací,bowling,lesní koupaliště v okolí krásné lesy,v létě borůvky a houby.
TOPlist